Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti

  • en
  • de
  • tr

 

 

 

Organik Tavukçuluk Projesi

Resimlerin üzerine tıklayarak tam boyut olarak görebilirsiniz.

Yukarıdaki resimde 1.000 ve 10.000 tavukluk bir çiftliğin fizibilite raporu ve bilgileri bulunmaktadır. Kendi çiftliğinizin gelir-gider tablosunu bu bilgileri baz alarak çıkartabilirsiniz.Aşağıda örnek doğal yumurta çiftliğinin renklendirilmiş ve görsel olarak hazırlanmış karakalem çizimidir.

Siz değerli misafirlerimizin örnek alması ve fikir edinmesi açısından, hazırlamış olduğumuz fizibilite ve örnek çiftlik projemiz yukarıdaki gibidir. Sizde kendi araziniz üzerinde uygulayabilir, fikir alabilirsiniz.

Anahtar Teslim Kurulmuş Müşterilerimizin Fotoğrafları


tavuk çadır kümes

branda kümes
IMG-20150608-WA0009
IMG-20150604-WA0082IMG-20150603-WA0015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organik Yumurta Tavukçuluğu

KOÇOĞLU TAVUKÇULUKTAN SALMA TAVUK YAPACAKLARA TAVSİYE YAZISI

Her kimden ne tavuk alırsanız alın mutlaka aşı kartlarını görün de alınız.  Parçacı, aracı dediğimiz kişilerin kümeslerini imkanınız var ise gidip görün size bahsettikleri gibi kümesleri var mı yok mu ? Aşı kartlarını isteyin! Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığının izinlerini mutlaka görün, kümes numaralarını isteyin, vermiş oldukları kümes numarasını Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına sorgulatın ki öyle bir kümes var mı yok mu öğrenin. Faturanızı mutlaka alın. Tavuk işi ciddi iştir, hiçbir hatayı affetmez bir tavuğa yapılmayan aşı tüm kümesi etkiler ve ciddi maddi kayıpları yaşarsınız. Ben bu işi yapacağım diyen arkadaşlar tavuklarını kesinlikle görmeden almayın ve aldığınız firma veya kişilerin yukarıda yazdığım tüm evraklarını tek tek bakın. Hayvanları gününde ve gramajında almanız çok önemlidir. Size 3 aylık hayvanı yumurtlamaya hazır diye satabilirler, bu durumda hak talep edebileceğiniz tüm evraklarınızı alın. Orijinal ırk aldığınıza dikkat edin. Horoz-Tavuk ayrımına dikkat edin. Sonuçta bu iş için ciddi sermayaler harcayacaksınız.

Burak Koçoğlu          Tunca Kundakçı

0554 950 94 30   –    0532 505 60 77

Mail : burak@tavuksatisi.com

Facebook ;  https://www.facebook.com/tavuksatisii

 

 

 

 

 

 

Bu sitenin tüm hakları Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti' ye aittir. © 2019