• Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti

Anahtar Teslim Tavuk Çiftliği

 

Anahtar Teslim Tavuk Çiftliği Kurulumu Aşamaları Nelerdir? Süreç Nasıl İşliyor?

Günümüzde kişilerin ne iş yapacaklarını düşünürken bir yandan da nasıl yapacaklarını düşünmektedir. Artık herkes kendi işini kendi markasını kurmak ve bu iş üzerinden ilerlemek istemektedir. Özellikle tavuk çiftliği gibi hayvansal işler en popüler sektörlerden biridir. Tavuk çiftliklerine bu kadar rağbet olmasının sebepleri:

 • İnsanların fabrikasyon sistemden daha doğal ürünlere yönelmesi ve sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanılması,
 • Beyaz yumurtaya göre renkli yumurtanın daha doğal ve organik olduğu
 • Doğal, Gezen ve Köy Yumurtasının selenyum, kalsiyum ve omega değerlerinin yüksek olması bu sebepten ötürü lezzet kalitesini yukarı çekmektedir.
 • Fabrikasyon sistemde tavukları kafes sisteminde yumurtlatmaktadırlar. Gezen ve Salma Tavukçulukta tavuklar tamamen özgür ortamda kendi iradeleri ile gezmekte ve yumurta vermektedir. Vicdani boyutunu da ele aldığımızda bu sektörün önünün açık olduğu ve üretilen ürünün temel gıda maddesi olması talepleri çoğaltmıştır.

Bütün bu avantajları gören kişiler bir tavuk çiftliği kurma yoluna girmektedir. Fakat çiftliği kurmadaki amaç belirlendikten sonra iş bölümü hakkında kafada belirli bir plan olmalıdır. Ayrıca işi kuracak kişiler bu iş için uygun olup olmadığına dikkat etmelidir. Düzgün bir iş planı yapıldıktan sonra çiftlik için ne kadar maliyet olduğu belirleyerek olan bütçeye bakılmalıdır. Böylece nasıl bir çiftlik kurulacağı da belirlenebilir. Daha sonra ise çiftlik kurulduktan sonra aylık olarak oluşacak olan giderler tahmin edilerek bir hedef koyulmalıdır. Son olarak ise işi kurduktan sonra oluşabilecek herhangi bir acil durumda devreye sokulacak bir plan yapılmalıdır. Bu hem motivasyonu hem de güveni arttıracaktır.

Anahtar Teslim Tavuk Çiftliğinde Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Canlıların en birincil olan ihtiyaçlarından biri protein ihtiyacıdır. Proteinin en çok bulunduğu tür ise tavuktur. Hem bu ihtiyacı karşılamak hem de kar elde etmek isteyen kişiler genel olarak tavuk çiftliklerine yönelmektedirler. Tavuk çiftliği uzun mesai gerektiren bir iş yüküne sahip değildir. Profesyonel bir salma ve geze tavuk çiftliği kurulumu için kümes yapısının iyi bir izalasyona sahip olması gerekmektedir. Bununla birlikte kümes içindeki ekipmanların tavuğun ihtiyaçlarını karşılayabileceği şekilde tasarlanmalıdır. Amatör sistemlerde yüksek kazanç durumu maalesef olmaz. Bu işi profesyonel bir şekilde yapmak en doğrusudur. Bu tecrübe ve bilgiyede firmamız sahip olup bunu 4.000’e yakın referansıyla kendini kanıtlamıştır.

Tavuk çiftliklerinin maliyetini etkileyen unsurlar:

 • Çiftlik türü: Çiftliğin çadır mı yoksa prefabrik mi olacağı kullanılacak malzemeyi etkilediği için otomatik olarak maliyeti de etkilemektedir.
 • Tavuk Kapasitesi: Çiftlik içerisinde bakılacak olan tavukların sayısı, gerekli olan kümes içi ekipman miktarları etkilemektedir.
 • Altyapı: Tavuk çiftliği için çadır ve prefabrik sistemler mevcuttur. Prefabrik tavuk kümesi için zemin beton zorunlu olmaktadır. Makas ayaklarının yere çelik dübel ile sağlamlaştırılması yapının uzun ömürlü ve dayanaklı olmasını sağlar. Beton aynı zamanda temizlik açısından da tavsiye edilmektedir. Çadır kümeslerde ise beton zemin, kilit taş zemin ve sert toprak zemin üzerine kurulum yapılabilir.

Tavuk Çiftliği Kurmak İçin Gerekenler

Tavuk çiftliği kurmak isteyen kişilerin öncelikle başlangıç noktası lokasyonu güze bir arazidir. Bu arazide profesyonel olarak yumurta üretimi yapılmak isteniyorsa kesinlikle su ve elektrik olmak durumundadır. Resmi onaylı kümesler için tarım arazisi ve tarla statüsünde olan her yer geçerli olup kurulum yapılmaktadır.  Başlangıç olarak kapasitenize göre tavukların yaylım alanını tel örgü ile biogüvenliğini sağlamanız gerekmektedir. Bu konuda metrekare ölçülerinde firmamız size teknik destek bilgisi sağlamaktadır. Ortalama tel örgü yüksekliği 1,5 mt olması yeterlidir. Arazi tercihinden sonra istemiş olduğunuz sisteme göre yani Çadır ve Prefabrik sisteme göre alt yapı hazırlanmalıdır. Kümes kapasitenize göre bu ölçü değişecektir. Kümes yapıları tamamen izalosyonlu olmak zorundadır. Kanatlılar için ısı derecesi önemlidir. Aynı zamanda kümes içi terleme vs durumları olmamalıdır. 1. Tercih sandviç panel sistem olup prefabrik tercih edebilirsiniz. Maliyet açısından yüksek olup çok uzun ömürlüdür. Aynı zamanda İl ve ilçe tarım resmi işletme numarasına da bu sistemle ücretsiz sahip olabiliyorsunuz. 2. Tercih ise Çadır Kümes sistemidir. Bu sistemde de İzocam ve folyo kullanılmaktadır. Bu şekilde bölgeye göre yeterli izalasyon sağlanabilir. Çadır kümes sistemleri maliyet açısından ucuz olup başlangıçlar için ideal olabilir. Fakat il ve ilçe tarımlar bu sisteme işletme numarası vermemektedir.

Kümes içi Olması Gereken Ekipmanlar ve Malzemeler

 • Otomatik Yemleme Sistemi
 • OtomatikNipel Sulama Sistemi ( Krom Nipel ) + Su Basınç Regilatör
 • 12 Gözlü Galvaniz 2 Katlı Folluk
 • 100 x100 veya 140 x140 Kümes Fanı ( Kümes kapasitesine göre fan boyutu değişmektedir. )
 • Kümes uzunluğu boyunca 3 sıra Tüneklik Grubu
 • Kümes uzunluğu boyunca Aydınlatma Sistemi
 • Kümes içi Su deposu ve Bağlantıları
 • Kümes Otomasyon Panosu ( Yemlik, Fan ve AydınlatmaOtomatik Çalışıp Kapanır
 • Askılama ve Aktarma Grupları
 • Şok Cihazı ve Şok Teli
 • 500 lt Su Deposu

Anahtar Teslim Tavuk Çiftliği İçin;

Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti firmamız 10 yıldır Gezen ve Salma Tavukçuluk sektörünün başlangıcından beri var olmaktadır. 4.000’e yakın kümes ve tesis kurulumumuz ile bu sektörle liderliği üstleniyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kapasitelilerine göre anahtar teslim tavuk kümes ve tesislerinizi kurmaktayız. Yumurta üretmek kimine göre kolay kimine göre zor bir meslek olmuştur. Bizler teknoloji ve otomasyon sistemlerimizle bu üretim şeklini en kolaya indirmeye başardı. İş yükünü minimum seviyede tutup, kümes içindeki tavukların tüm gereksinimlerini karşılaya bileceği sistemleri tasarlardık ve kuruyoruz. Kümes yapısı ve kümes içi ekipman gereksinimleri çok önemli olup bu sistemler eksiksiz olursa yumurta üretiminde minimum tüketim ve maksimum verim alınmaktadır. Müşterilerimize kurduğumuz kümesler sonrasında verdiğimiz teknik destek veterinerlik hizmeti konusunda uzmanlaşmamız sizlerin doğabilecek problemlerde en kısa ve en net çözümleri üretmiştir.

 

 

Daha iyi incelemeniz için aşağıya örnek müşterilerimizden yapım fotoğrafları ekledik.

Müşterilerimize Yapmış Olduğumuz ANAHTAR TESLİM KÜMESLER

1.000 Kapasiteli Çadır Kümes ve Ataks Tavuklar

Ankara 1.000 Kapasiteli Çadır Kümes

Denizli Acıpayam Kümes ve Lohman Brown

Denizli Acıpayam Kümes ve Tinted Tavuk

İzmir-Bayındır 3.000 Kapasiteli Prefabrik Kümes ve Ataks Tavuk

İzmir-Seferihisar 3.000 Kapasiteli Prefabrik Kümes ve Ataks Tavuk

Mardin-Kızıltepe 3.000 Kapasiteli Çadır Kümes ve Lohman Brown Yarka

Van-Edremit 2.500 Kapasiteli Sandeviç Panel Kümes ve Tinted Tavuk

233 Replies to “Anahtar Teslim Tavuk Çiftliği”

 1. resımde ornek gosterılen bır cıflıgın malıyetı ne olmaktadır .tabıkı tavuklarla bırlıkte .bılgılendırsenız sevınırım bu ısı yapamak ıcın arazım var .saygılar

  1. Merhabalar Mehmet bey, arazinizin en azından krokisini yollarsanız ona göre bir fiyat vermemiz daha sağlıklı olacaktır.

   1. İyi günler 100 m uzunluk genişlik 20 m bunun bize maliyeti ne olur bu tavuk kümesinin kolay gelsin teşekürler

    1. Merhabalar Kazım bey, broiler-etlik kümes kurulumu yapmuyoruz.
     Sadece gezen ve salma tavukçuluk sistemleri için anahtar teslim kümes kurulum hizmetimiz mevcuttur.

   2. Selamlar
    İzmir Menemen Koyundere bölgesinde 7 dönüm tarlam var. İçerisinde su artrezyenim var. Fakat elektriğim yoktur. 250 tavuk kapasiteli tavuk kümesi kurmak istiyorum. Keşif sağlayarak destek bulunuyor musunuz?
    Kolay Gelsin

    1. Merhabalar Hüseyin bey, en düşük 500 kapasiteli kümes kurulumu yapıyoruz. Sistemi 500 yaptırıp tavuk sayınızı 250 olarak yapabiliriz.
     Keşif için baş ustamızı gönderebilirim.

  2. slm ben bursa ili kestel de 1000 mk yerim var evin bahçesi var burada bin tavuk la yumurta üretebilir miyim birde yumurtayı burada satabilirmiyim bu konuda yardımcı olurmusunuz…tekrardan teşekkürler

   1. Merhabalar Murat bey,
    1000 adet tavukla salma tavukçuluk yapmak istiyorsanız 4.000 m2 alan gereklidir. Yumurtalarınızın pazarlanması size aittir. Toplu alım yapan firmalarla anlaşabilirsiniz.

  3. DEĞERLİ KARDEŞİM BENİM 9 DÖNÜM YERİM VAR BİLECİK SÖĞÜTTE BURADA SALMA TAVUKÇULUK YAPMAK İSTİYORUM 1000 TAVUKLUK BİR ÇİFTLİK İÇİN ANAHTAR TESLİMİ NE TUTAR AYRICA ÇADIR DEĞİLDE PREFABRİKE OLARAK YAPIYOR MUSUNUZ BİLGİLENDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM ÖDEMELER NASIL TEŞEKKÜR EDERİM

 2. 20 dönümlük yerim var ve 3000 adetlik organik tavuk çiftliği kurmak istiyorum.
  Bana tavuk çiftliğim hakkında bir proje hazırlarmısınız? Aynı zamanda bu projeyi; Devlet destekleme kredilerinden yararlananmak için kullanmak istiyorum. Bu konuda bana maliyet ve danışmanlık hizmeti verebilirmisiniz?

  Bu bana ne kadara mal olacak bilmek istiyorum.

  Saygılarımla..

  1. Merhabalar Ata bey, Arazinizin krokisini bize burak@tavuksatisi.com adresinize isim soyisim,adres ve telefon ile birlikte mail atınız. Biz anahtar teslimde arazinize gelip, gerekli çalışmaları yapıp sizin istediğiniz kapasiteye göre fiyat teklifi veriyoruz. Bunu istemeyip kendiniz yapmak isterseniz, arazinizin krokisini yollayıp size proje çizip bunu satın alabilir ve kendiniz bu proje üzerinden kurulum yapabiliyorsunuz.

   1. Selam 12.500m2 tarla var çiftlik kurmak istiyorum bunun için kaç adet tavuk besleme yetkisine sahibim ve bunun için anahtar teslimi kaç paraya yaparsiniz

    1. Merhabalar Emin bey, 2.500 – 3.000 kapasiteli yapabilirsiniz. 0554 950 94 30 nolu telefonu arayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 3. yaklaşık 8 dekarlık bir tarlam var .burda organik tavuk çiftliği kurmak istiyorum yalnız hangi kurumlardan hangi resmi izinlerin alınacağını tam bilemiyorum.. ayrıca tarla vasfındaki arazim yeni imar çalışmasıyla ( henüz kadastro onayı olmamasına rağmen ) 18 uygulaması yapılıp yaklaşık 5 dekara dşürüldü ve (( konut dışı kentsel çalışma alanı)) olarak imara açıldı. burda bu çiftliği kurabilir miyim??

  1. Merhabalar Ömer bey, o arazide malesef çiftlik kuramazsınız.

 4. Merhabalar işiniz gücünüz varolsun 5000 salma tavuk için enaz kaç dekar yerimiz olması lazım. Mevcut yerim yeterli olursa proje ile ilgilenirmisiniz.

  1. Merhabalar İsa bey, 20 dönüm araziniz olması gerekiyor. Tabiki ilgileniriz, hangi şehirdesiniz ?

 5. merhaba.ığdırdan yazıyorum 1000 adet yumurta tavuğu almak ve bununla ilgilenmek istiyorum..merkeze bağlı köyde 20 dönüm arazi yonca ekili ve hemen başında bi bağ evi var..bana tahmini maliyet ne olur??buraya ekibinizi gönderirimisiniz?

  1. Merhabalar Ali bey, Ege bölgesi dışında kurulum yapmıyoruz. Proje satın almak isterseniz, iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

 6. Manisa ili Akhisar ilçesinde kiralamayı düşündüğüm beş dönüm zeytinlik içine salma tavukçuluk ORGANİK YUMURTA işine girmek istiyorum.Hiçbir bilgim olmadığından dolayı bana kurabileceğim işletme için en yakın zamanda yardımcı olabilirmisiniz.??? Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Merhabalar Ümit bey, telefon numaranızı aldık geri dönüş yapılacaktır.

 7. Merhabalar
  ben Vakkas Gaziantepte yaşıyorum 2250 m2 yerim var asfalt üzeri 21×110 m2 gibi yani dikdörtgen şeklinde girişte küçük bir ev ve suyu elektriği mevcut SALMA YUMURTA TAVUKÇULUĞU yapmak istiyorum
  şimdi 1- En fazla kaç tavuk alabilirim
  2- Tavukların yarka adedi kaç lira
  3- Kapalı alan kaçm2 olmalı maliyeti nedir
  4- Yemin dışında görünmeeyen giderler nelerdir
  5- Ruhsat zorunlumu
  6- Birde siz herşey dahil kurulumu kaça yaparsınız

 8. 10 dönümlük yerim var ve 1000 adetlik organik tavuk çiftliği kurmak istiyorum.
  Bana tavuk çiftliğim hakkında bir proje hazırlarmısınız? Aynı zamanda bu projeyi; Devlet destekleme kredilerinden yararlananmak için kullanmak istiyorum. Bu konuda bana maliyet ve danışmanlık hizmeti verebilirmisiniz? tlf 05423409175 den ulaşabilirsiniz

 9. 20 dönümlük bir araziye bir tavuk Çiftliği kurma maliyeti nekadar acaba az çok nasıl kurulum olduğu hakkında bilginiz var sadece ortalama bir rakam istiyorum. Simdiden teşekkür ediyorum.

 10. merhaba ben bin adet tavukla başlamak istiyorum tavuk fiyatlarını öğrenebilirmiyim birde bin tavuğun bana maliyeti ve getirisi ne olur saygılar

 11. iyi calısmalar günlük ortalama 1000 adet dogal yumurta üretimi yapacak ciflik kurmak istiyorum öncelikle bana kac m2 arsa lazım bu arsa üzerine siz bu cıflıgı kac tl ye kuruyorsunuz adresım ankarada iletişim bilgilerim

 12. merhaba 21 dönümlük arazim var buna ruhsat alıp 20.000 lik etlik tavuk çiftliği kurmak istiyorum siz anahtar teslim inşaatını yapıyorusunuz ve buna nekadar masraf gider bilgilendirirseniz sevinirim tşkler.

 13. merhabalar ben 1000 tavuk alıp yumurta işine girmeyi düşünüyorum bu iş için ne kadar bir arazim olması gerekir birde 1000 tavuk için ne kadarlık bir sermayeye ihtiyacım var. beni bilgilendirirmisiniz teşekkürler

 14. Kümes kurulumunuza kümes ekipmanları tedariğide dahil mi? Birde 1000lik projede resimde görülen herşeyi yapmak size mi ait örneğin ofis su deposu projektör vs. yoksa siz sadece kümesi kurup tavukları nakliye edip bırakıyor musunuz? Ciddi olarak bu işi yapmayı düşünüyorum ve sizin sitenizi uzun zamandır takip ediyorum artık uygulama aşamasına başlamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Merhabalar Ahmet bey,
   Projelerimizde gördüğünüz kümes,kümes ekipmanları,ofis,ofis ekipmanları,su deposu vb herşey dahildir. Arazinizde yol,su ve elektrik olmalıdır.
   Gelip çiftliğinizi kuruyoruz. Daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 15. tavukciftli 100000 proje nin bana maliyeti YER BİNGÖL MERKEZ 86 DÖNUM YERİM VAR

  1. tavukciftli 10000

   proje nin bana maliyeti YER BİNGÖL MERKEZ 86 DÖNUM YERİM VAR

  2. Merhabalar Hayri bey,86 dönümlük arazide 25.000 tavukluk bi işletme kurabilirsiniz.
   detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 16. slm 1000 adet tavuk için çadır kümes ve maliyetini mail olarak bildirizmisiniz

  1. Merhabalar Mahmut bey, 0554 950 94 30 nolu telefondan direk bana ulaşabilirsiniz.

 17. Kolay gelsin biz salma tavukculuk üretimi yapmak istiyoruz bunun için gerekli bilgilerinizi ve tavuk alımı konusunda desteklerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz

 18. Merhaba. Elazığ’da 12.500 m2 düz bir arazim olup bunun 5000 m2 sinde meyve ağacı bulunmaktadır.Organik yumurta tavukçuluğu için tavuk ırkı miktarı ,fiyatı ve anahtar teslim kümes maliyetini öğrenmek istiyorum.Geri dönüşünüzü bekler iyi çalışmalar dilerim.

 19. merhabalar ben adana ili cevresinde yani cukurova bolgesi diyelim salma tavukculuk dedigimiz isi yapmak istiyorum yalniz sikintim bu bolgede yaz aylarinda hava sicakliginin yer yer 40 dereceyi bulmasi tavuklar acisindan bi sikinti olustururmu bu konuyu merak ediyorum bana bilgi verirseniz sevinirim..kolay gelsi iyi calismalar..

  1. Merhabalar Sayup bey,
   Tavukların sıcaktan korunması için gölgelikler yaparsanız veya ağaçlarınız varsa tavuklar gölgede olacağından önemli bi sıkıntı oluşmaz.

 20. Egenin akdenizle buluştuğu noktadayız rakım 800 – 1100m burada bizim tabirle gezen tavukçuluk yapmak istiyoruz ortama 1000 tavukla başlamak niyetindeyiz aileler arası bir çalışma olacaktır bu konuda görüş ve düşüncelerinizi iletirseniz memnun oluruz bizlerde sizlere doğal bazı yöresel ürünlerden sunma yaparız teşekkürler..

 21. merabalar ben denizli de 1000 adetlik yumurta tavuğu almak istiyorum yani yetiştirmek istiyorum bunun bana anahtar teslim maaliyeti ne kadar olur yardımcı olabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler

  1. Merhabalar Ufuk bey,
   1000 adet tavuk işletmesinin maliyeti 36.000 tl dir.

 22. devlet dedeklı ılleri öğrenmek istiyoum 50 000 kapasıteli çiftlik kuracağım tlf bekliyorum kolaygelsin

  1. Merhabalar Göksal bey,
   Daha iyi yardımcı olabilmemiz için Aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

 23. merhaba iyi çalışmalar üretiminiz ve bereketiniz çok olsun KIRŞEHİR bölgesinde yaşamaktayım buruya bir civciv yetiştirmek için çiftlik açmak istiyorum ama öncesinde benim biraz bilgiye ve hangi şartlar uygundur bunların bilgisini almak istiyorum yardımcı olmak için dönüş yaparsanı çok sevinirim tekrardan iyi çalışmalar hayırlı kazançlar

  1. Merhabalar Erhan bey,
   Firmamız yumurtacı tavuk satışı ve çiftlikleri yapmaktadır. Bu konuda bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 24. merhabalar ben osmaniye den çağrı 5000 adet yumurta tavugu alıp dogal yumurta uretmek ıstıyorum ama bununla ilgili nerelerden hangı belgeyı almamız gerekıyor bıze malıyetı ne olur ayrıyeten uretılen yumurtayı satma işlemi nasıl olacak sımdıden tesekkur edıyorum cevabınız için

 25. slm tavuk ciftliyi kurmak istiyorum görüsmek isterim

  1. Merhabalar Ahmet bey, aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 26. Merhabalar 10000 et tavugu yetistiricek ciftlik kurmak istiyorum maliyeti nedir devlet destegi alabiliyormuyuz arazi bana ait bilgilendirirseniz sevinirim

 27. iyi günler akhisar zeytinliova.da zeytinlik olarak 50 dölüm tarlam var çitcebene yol var elektirik su içerisinde bulunmakta yerleşim merkezini yaklaşık 1.2 km uzaklıkta 50 dölüm olan tarlamın birkısmında tavukculuk yapmak istiyorum sektöre yabancı olduğumdan nasıl biryol izliyeceğimi bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

  1. Merhabalar Adil bey 0554 950 94 30 numaralı telefondan bizimle irtibata geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 28. 300 lohman brown ile baslamak istiyoruz ama baslangic icin acaba cok mu?

  1. Merhabalar Ahmet bey,
   Kar amaçlı düşünüyorsanız araziniz ve imkanınız varsa büyük bir çiftlik kurmanızı tavsiye ederiz. Fakat hobi amaçlı yapacaksanız yeterlidir.

 29. Merhaba, öncelikle sosyal medya yönetiminizi tebrik ederim. Yumurtalar hakkında bilgi vermeniz mümkünmüdür? Mesela kime satılabilir ya da yumurtaları toptan alan firmalar vs var mı? bazı illerde gibi? tekrardan iyi çalışmalar.

  1. Teşekkürler Cem bey. Lohman Brown ırklarımızın yumurtaları kahverengi ve en önemlisi doğal yumurta olduğu için müşterilerimiz yumurtalarını pazarlama konusunda sıkıntı çekmemektedir. Yumurta alımı yapan firmalarla anlaşıp yumurtalarınızı ambalajlayıp pazarlayabilirisiniz.

 30. Ordudaki bahcemde organik tavuk cifligi acmak isiyorum ama nasil bir yol izliyecegimi bilmiyorum

  1. Merhabalar uğur bey, aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz

 31. BEN KAYSERIDE 2500 SALMA TAVUK BESLEMEK ISTIYORUM 10400 METRE KARE ALANIM VAR KAYSERI KISLARI SOGUK OLDUGUNDAN CADIR KUMES SOGUK OLMAZMI VEYA PRAFAPRIK YAPABILIYORMUSUNUZ 2500 TAVUKLA BERABER ANAHTAR TESLIMI BANA KAC PARAYA OLACAK EGER CEVAP YAZARSANIZ BANA ANAH TESLIMINDEKI BUTUN MALZEMELERI YAZARMISINIZ COK TESEKURLER

 32. öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. ben etlik tavuk çiftliği veya salma tavuk çiftliği konusunda kararsızım. yıllarca çalıştıktan sonra emekli olup kendi işimi yapmak istiyorum. hangisinin daha karlı veya daha zahmetsiz olduğu konusunda bilgi ve KOSGEP VEYA TKDK desteği alınabileceği konusunda bilgi almak istiyorum. Arazi konusunda sıkıntım yok. ancak hiç bilmediğim bir iş kolu. her ikisi içinde işe başlamadan önce elimde bulunması gerekli öz kaynak ne kadar olmalıdır. devlet tarafından veya bankalar tarafından 0 faizli kredi veriliyor mu. TKDK desteği için danışmanlık hizmeti ve Mütahitlik hizmetiniz var mı? tesisi UŞAK’ta kurmayı planlıyrum.

  1. Merhabalar Mehmet bey,
   Öncelikle salma tavukçuluk çiftliğinin maliyeti düşüktür. İmar iznine bile gerek kalmadan çiftliğinizi kurabiliyoruz. Arsanızda yol, su ve elektrik bulunması yeterlidir. Ayrıca salma tavukçulukta yemleme derdi daha azdır. Tavuklar meranızdan doğal olarak beslenirler. Ekstra yemleme derdi yoktur. Tavuklarınız tüm aşıları yapılmış şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır.
   Ürettiğiniz yumurtalarda doğal yumurta olacağı için yoğun ilgi görmekte ve piyasada yüksek fiyattan alıcı bulmaktadır.
   Doğal yumurta sertifikası alarak yumurtalarınızı ambalajlayıp doğal yumurta olarak kolaylıkla pazarlayabilirsiniz.
   Devletin çiftlik kurulumunda hibe desteklemeleri vardır be desteklemenin ve ayrıca yumurta için gerekli sertifikaların alınmasında da yardımcı oluyoruz.
   Daha detaylı bilgi ve size daha iyi yardımcı olabilmemiz için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 33. Merhabalar benim 1000 tavukluk bir ciflik istegim var ne kadar paraya maal olacak ve alacaginiz para karsiliginda neler yapacaksiniz arazi disinda herseyi sizin yapmanizi istiyorum simdiden tesekurler…

  1. Merhabalar Talip bey,
   Arazinizde su ve elektrik varsa çiftliğinizde size gerekli herşeyi kuruyoruz. Kümes,kümes ekipmanları,ofis,ambalajhane, zemin etüd gibi gerekli herşeyi kurup anahtar teslim çiftlik veriyoruz. 1000 tavukluk çiftliğin maliyeti 60.000 tl civarıdır.

   1. Yani 60.000 tl karsiligi yukardaki ornek ciflik gibi aynisindan yapip teslim ediyorsunuz? Cadir kumes, beton alan, projoktor, su deposu, ofis, yemlik (sulo), kum havuzu???? Eger yazdiklarimdan olusan bir ciftlik yapiliyor ise ben adanaliyim adanaya yakin bir yerde yapmis oldugunuz bir ciftlik varmi varsa gidip bir gorme sansimiz varmi bu is icin cok ciddiyim!! Bir sorum daha olacak 1000 tavukluk kumese tek kisi bakabilirmi. Eger isci gideri olmazsa ayda nekadar kazana biliriz?? Cevaplariniz icin simdiden tskler…

    1. Merhabalar Talip bey,
     Evet yazdıklarınızın hepsi projeye dahildir. Kümeslerimizi genellikle ege bölgesinde yapmaktayız. İşçi gideri olmazsa ayda 5.000 tl civarı net karınız olacaktır.

 34. İyi günler
  3500metrekarelik bir arazim var. Burada maksimum ne kadar tavuk yetiştirebilirim? En verimli sayı nedir? Ben 1000 adet tavukla başlamak istiyorum. Arazim düz ve şehir merkezine yakın bi konumdadır? Tavuk Çiftliği açmak için gerekli izinleri almak sıkıntılı bir süreçmidir? Çiftliğin kurulumundan önceki bu izin aşamalarında da desteğiniz mevcutmudur? 1000adet kapasiteli bir çiftliğin aylık ortalama gideri herşey dahil ortalama düzeyde dizayn edilmiş bi işletmede ne kadardır? Bu konularda bilginizi alabilirmiyim? Arazimin krokisini ve Detaylı görüntülerini gönderebileceğim mail adresi yazabilirmisiniz?

  1. Merhabalar Burhan bey,
   3500 m2 lik alanda 1.000 tavukluk salma tavuk çiftliği kurabilirsiniz.
   Gerekli izinleri almak tahmin ettiğiniz gibi biraz zahmetli ancak biz bu konuda da yardımcı oluyoruz.
   1.000 tavukluk bir işletme herşey dahil kurulumu 60.000 tl dir.
   Arazinizin Aplikasyon Krokisini göndermeniz yeterlidir. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için 0533 141 74 56 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 35. iyi günler. ben mersinde kendi tarlamda 1500 kapasiteli bir çiftlikle baslamak istiyorum. maliyeti ne kadar olur acaba ? ve projeye dahil olan ekipmanlar nelerdir. şimdiden teşekkür ederim.

  1. Merhabalar Mustafa bey,
   1500 tavukluk çiftlik maliyeti 90.000 tl dir. Kümes, kümes ekipmanları, ofis, ambalajhane, projektör, peyzaj herşey dahildir.
   0533 141 74 56 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 36. Merhabalar size Ankara’dan yazıyorum. 10.000m2 telle çevrilmiş bir bahçem var.300 m2 kapalı çadır kümes yapıp salma tavukçuluk yapmak istiyorum lütfen detaylar ve maliyet hakkında bilgi verirmisiniz.

 37. 1000 adet salma tavuk için kaç metre yer lazım kaç günde anahtar teslim yaşıyorsunuz antalya çevresini geliyormuşunuz şimdiden ilginize teşekkürler .

  1. Merhabalar Emre bey,
   1.000 adet salma tavukçuluk için 4.000 m2 arazi gereklidir. Çiftlik 7-10 gün arası bi sürede tamamlanmaktadır. Antalyada yaptığımız projeler bulunmaktadır.

 38. merhaba ben size Azerbeycandan yaziyorum ben trabzonda bu isi yapmak istiyorum 5000 adet tavukla baslamak istiyorum lutfen bana yaza bilirmisiniz 5000 adet tavuk 1 gunde kac adet yumurta verir?bu yumurtalarin maliyeti ne olur kazanci ne olur 5000 adet tavuk 1 gunde ne kadar yem tuketir?hem kilogram olarak hem fiyat olarak 5000 adet tavuktan ne kadar yumurta ala bilirim?yumurtani pazarlaya bilecegim pazarlama sirketleri varmi?lutfen detayli bilgiyi e-posta adresime gonderin lutfen

  1. Merhabalar Ramil bey,
   5.000 tavuktan günlük 4700-4800 yumurta alabilirsiniz. Tavuklar günlük 90-110 gr yem tüketirler. Toplu alım yapan firmalar mevcuttur ve tanesini en düşük ihtimalle 40-50 kr. tan satabilirsiniz.

 39. merhabalar 10000 kapasıteli bir tavuk çiftliği kurmak istiyorum 60000 dönüm arazimiz var maliyeti ne olur ziraat bankası kredisiyle bu işe girmeyi planlıyoruz fakat bize bırakıcagı kar konusunda endişelerimiz var … söyleki gunluk 9800 9700 adet yumurta yapar aylık 285000 adet yapar 0.35 krştan satıldığını var sayarsak ortalama 102000 tl gibi bir rakam cıkıyor ortaya bir tavukngunde 120 gr yem yerse buda 10000 tavukta 36 ton yapar aylık kg 1 tlden 36000 tl yapar dört personel 2000 tlden 8000 tl yapar ziraat bankası kredisi aylık odemesi 10000 tl diyelim elektirik su ilaç ve nakliye masrafınıda 10000 olarak hesaplarsak aylık masraf 64000 tl yapar 102000-64000tl 38000 net karmıdır hesabımda bir yanlışlık mı yapıyorum bilmiyorum ama bu işte bir garıplik var gibi geliyor lutfen ekliyceginiz ekstra bir gider yada atladığımız bir konu yada bir eksikliğimiz varsa yardımcı olurmusunuz lutfen birde en önemli konu …
  diyelimki salgın bir hastalık yayıldığında ortya cıkan zararın kasko tarafından nekadarı ödenir lütfen yardımcı olurmusunuz mail adresimden de ulaşabilirsiniz teşekkürler kolay gelsın

 40. merhabalar. size antalyadan yazıyorum
  2000 m2 yerim var max.kaç tavuk koyabilirim.
  bunun proje maliyeti ne kadar tutar.
  birde antalyada yapmış olduğunuz çiftlikleri yazarsanız gidip görmeyi çok isterim.Şimdiden teşekkürler .

  1. Merhabalar Aziz bey,
   2000 m2 ‘lik alanda 500 tavukla salma tavukçuluk yapabilirsiniz. Proje ve bilgilendirme için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 41. 6500m2 Izmir bergama zeytindag bolgesinde 1000 tavukluk yumurta cifligi kurmak istiyorum.en uygun maliyet fiyati ve baslangic-bitis tarihi ne kadar tesekurler.

  1. Merhabalar Erkan bey, maliyeti tam verebilmemiz için arazinizin fotoğrafları ve tam ölçüleri gerekmektedir.

   0554 950 94 30 – 0532 505 60 77 nolu telefonları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 42. yukarıda resimleri olan proje için minimum 1000 tavuk mu olması gerekiyor? 500 den başlayacak olanlar içinde aynı şekilde anahtar teslim kurulum yapılıyor mu?

  1. Merhabalar Ahmet bey, 500 tavuk için size yardımcı olabiliriz.

   0554 950 94 30 – 0532 505 60 77 nolu telefonları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 43. Merhaba ben 1000 adet ataks cinsi 16 haftalik yarka ile 4 katlı çadır çadır ile Salma Tavukçuluk yapmak istiyorum tavuklarda beraber maliyeti ne olur . simdiden tesekkurler

  1. Merhabalar Sedat bey, maliyeti tam verebilmemiz için arazinizin fotoğrafları ve tam ölçüleri gerekmektedir.

   0554 950 94 30 – 0532 505 60 77 nolu telefonları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 44. 500 hayvanlı kümes fiyat nedir ?

  1. Merhabalar Serkan bey, 0554 950 94 30 – 0532 505 60 77 nolu telefonları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 45. merhaba benim düzcede ortalama 1 dönümlük yerim var ama küçük çaplı başlamak istiyorum öncelikle 200-250 civarı tavukla başlamak istiyorum ortalama 1 dönümlük arazi için 200-250 civarı tavuk yeterli olurmu maliyet ne kadar olur bu vericeğiniz maliyetin içinde neler var veya düzcede yaptığınız biyer varmı gidip görebiliceğimiz.

  1. Merhabalar Tuncay bey, öncelikle Düzce de birçok müşterimiz bu işi yapmaktadır. 250-300 tavuk ile başlayabilirsiniz. Maliyet olarak, kapalı alanınız yok ise Çadır-Branda kümes kullanabilirsiniz.

 46. slm yüz dönüm arazi var 0 dan ciftlik yapmak istiyorum bes binlik kaca mall olur on binlik nasil olur desvikden nasil yararlanirim civciv tanesi kaclira ilginize tesekkür ederim

  1. Merhabalar Ali bey, Organik veya Salma tavukçuluk yapacaksanız 16 haftalık hazır yumurtlayama gelmiş tavuk almanız gerekmektedir.

 47. Merhabalar.
  Yapmış olduğunuz site ve imkanlar gerçekten çok güzel bir şey olmuş emeğinize sağlık.
  1000 tavuklu projede bütün ekipmanlarla birlikte tavuklarda dahilmidir acaba beyefendi ve karaman bölgesine ekibiniz varmı bilgi için teşekkürler…

  1. Merhabalar Mahmut bey,
   İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. 1.000 tavukluk projeye tavuklar dahil değildir ancak fiyat konusunda yardımcı olabiliriz. İrtibat numaralarımızdan bizlere ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 48. İyi Günler Kolay Gelsin

  1000 tavuk kapasiteli organik yumurta tesisinin toplam(çadır-beton-tel-tavuklar vs) maliyeti ne kadardır ve Gümüşhane İline Kurulum Yapılırmı

  1. Merhabalar Emrullah bey, https://www.tavuksatisi.com/organik-dogal-tavuk-ciftligi-projesi/ detayları bu adresten inceleye bilirsiniz.

 49. Iyi günler beyefendi

  Ben Diyarbakır Eğil ilçesinde 6.000 adet tavuk Çifliği kurmak istiyorum bununla ilgili kapalı alan ve açık alan toplam kapasite ne kadar olması gerekiyor ve bunun net maliyeti nedir bununla ilgili bir fizibilite raporu bana mail atabilirmisiniz saygılar…

  1. Merhabalar Orhan bey, 850 m2 kapalı alan 6.000 tavuk için yeterli olacaktır. 24.000 dönüm açık alana ihtiyacınız vardır. İletişim numaralarımızdan bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

 50. İyi akşamlar.ben 1000 adet lohm brn ve 300 adet ataks tavuk almak istiyorum toplamda 1300 tavuk için 250m2 lık bir çadır kümes yaptırmak istiyorum.bana fiyat verebilirseniz sevinirim

  1. Merhabalar Recep bey, tavuk maliyeti kapı teslim fiyatı 18 tl dir. Çiftliğinizde neler olacak veya varolan ne var ne yok bu konuda bize bilgi vermeniz gerekmektedir.

 51. 2.500 tavuk almak istiyorum bunun maliyeti herşey dahil ne olur

 52. Selamun Aleyküm Gardaşım Benim Ankarada Köyümde 12 Dönüm 500 Metre Tarlam Var Buraya Salma Tavukculuk Yapmak İstiyorum Maksimum Kaç Tavuk Koyabilir Ve Adan Zye Bana Maliyeti Nolur Tarlam Köyün Yanında Elektrik Yol Su Sıkıntısı Yoktur. Ekin Arpa Yönundende Sıkıntım Yok Köyümde Ekenler Mevcut Tabi Mısır felan alacağız da Bana Toplam Maliyet Ne Kadar Olur Söylerseniz Sevinirim Gerekirse Tarla Resminide Atabilirim…

  1. Merhabalar Özgür bey, 3.000 – 3.500 tavuk koyabilirsiniz. Maliyet için sitemizde bulunan proje bölümündeki telefon numarasını arayabilirsiniz.

 53. 500 tavuk almak istiyorum bunun maliyeti herşey dahil ne olur

  1. Merhabalar Hasan bey, kapı teslim adet fiyatımız 18 tldir.

 54. merhaba salma tavukculuk yapmak istiyorum ama bu sizin yaptınız çadırlar yaz sezonunda iyide kiş aylarında sorun olmayaçakmı

  1. Merhabalar Uğur bey, yaz kış çadır kümes kullanabilirsiniz.

 55. Kolay gelsin uzun zamandir salma tavukculuk ile ilgili dusuncelerim varr cani gönülden bu isi yapmak istiyorum hem kazancinin iyi oldugunu dsnyrm hmde köy hayatini ve hayvanciligi seviyorum. Samsun. Bafra kolay köyünde arazimiz var ama. Buyuklugunu bilmiyorum eger cesaret edip bu isi yapmaya karar veriirsem. Bahsettim yerdeki arazimr kumes kurma ihtimaliniz var mi ve bu ise 1000 adet tavukla baslarsam giderlerim ve aylik kazancim ne olur ?

  1. Merhabalar Ferdi, bey diğer sorunuzda cevapları verdim, saygılarımla.

 56. Bir sorum daha olcak k.bkmyin 1000 adet tavukla basladim diyelim bu tavuklari kuluckaya yatirma gibi niyetim olmassa ne kadar yumurta alabilirim yani tavuklar net olarak ne zaman yumurtlmayi keser kac sene verim alabilirim ilk aldim tavuklardan

  1. Merhabalar Ferdi bey, 1.000 tavuktan 750-950 arası yumurta alabilirsiniz. 2,5 yıl net verim alabilirsiniz daha sonra doğal-organik kesim yaparak yine gelir elde edebilirsiniz.

 57. Benim 10 donuma arazim var kac tavuk yetistirilir

  1. Merhabalar Ali bey, 2.5000 tavuk arazinizin en ideal miktarıdır.

 58. 100.000 baslık kesımlık tavuk çifligi yaptıracagım malıyet ne olur arazı kacdonum gerekır

  1. Merhabalar Alican bey, arazinizin tam ölçüleri bölgesi gibi bilgiler olmadan fiyat veremiyoruz. Belge ve evraklarınızı alıp İzmir-Urla da bulunan çiftliğimize gelip size özel proje çizeriz ve fiyatlandırırız. İletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

 59. merhaba yumurta tavukculugu yapmak istiyorum yaklaşık 1500 adet alacagım bana adet fiyatı günlük bakım maliyeti günlük yumurtlama oranı ve ne kadar süreyle verim alabilirim ayrıca yenileme süresi kaç yıl kolay gelsin başarılar

  1. Merhabalar Ramazan bey, https://www.tavuksatisi.com/organik-dogal-tavuk-ciftligi-projesi/ bu linkte sorularınızın tüm cevabı mevcuttur.

 60. merhabalar, 22 dönüm bir arazimiz mevcut burada bu işi yapmak istiyoruz anahtar teslim 2000-3000 tavukluk bir projenin kapalı alan ve salma tavuk için maliyetini çıkartabilir misiniz? teiekkür ederim

  1. Merhabalar İskender bey, direk fiyat veremiyoruz nedeni ise araziniz hakkında detaylı bilgi ve bizim yapacaklarımızın dışında ekstra veya şunlara gerek yok diyebileceğiniz şeyler çıkabilir. Arazinizin tam ölçüleri elektrik ve su bilgileriyle birlikte çiftliğimize gelip size özel proje çizimi ile birlikte size bir teklif sunabiliriz.

   1. burası tarım arazisi etrafı telle çevrili sondajı var. elektrik için panel yapıcam. öğrenmek istediğim tarım arazisi üzerinde bu çiftliği kurabilirmiyim.

    1. Tabiki kurabilirsiniz.

 61. merhabalar ben 23 yaşındayım ve yumurta üretip satmak istiyorum bunun için kosgep girişimcilik programına katılıp projemi sunmak istiyorum ve bu işi malesef tek başıma yapmak zorundayım bulundugum yer tekirdağ çorlu buradan bir arazi kiralayıp bu işe girmek istiyorum siz bana kaç tavukla başlamamı önerirsiniz ne kadar büyüklükte bir arazi bulmam gerekli kendi işimi yapmak için daha gencim ama dediğim gibi mecburum bu işin bana maliyeti ne olur eğer kosgep kursunu geçersem 30.000 tl kredi almayı düşünüyorum en kısa zamanda yanıtınızı bekliyorum teşekkürler

  1. Merhabalar Can bey, Kosgep kredisi için arazinizin size ait olması gerekmektedir. 1.000 tavukluk bir kümes yapabilirsiniz. Anahtar telsim kümes için bizi iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

 62. öncelikle iyi günler diliyorum. Erzurum’da 5 dönüm bir arazi üzerine salma sistem tavukçuluk düşünüyorum(yumurta).Az sayı ile başlamak istiyorum. Öneriniz nedir? 500 Tavuk için bana maliyet çıkarabilir misiniz? Arazi kendime ait. Bu durum da kira masrafım olmayacak. Malum Erzurum’da hava şartları sert. Betonarme bir kümes , tavuklar ve ekipmanların maliyeti ne olur? İyi çalışmalar.

  1. Merhabalar Süha bey, Erzurum bölgesine anahtar teslim hizmet ne yazık ki sağlayamıyoruz. Size çadır ve ekipmanları konusunda yardımcı olabiliriz. 0554 950 94 30 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

   1. ön bilgi olarak şunu sormak istiyorum.Kuracağınız çadırlar Erzurum’da ki kış şartlarına uygun olur mu? Eğer uygun olursa 500 tavuk için bir çadırın ve ekipmanlarının maliyeti nedir?Eğer çadırlar kış şartlarına uygun olmazsa 500 tavuk için kaç metrekare kapalı bir alana ihtiyacım olur? Telefonunuzu aldım.Teşekkür ederim.

    1. Merhabalar Süha bey, evet uygundur Erzurumda birçok müşterimiz kullanmaktadır.

    2. 1500-2000 arasi lohman cinsi yetistrmek istiyorum yer alan cevre su vs. hersey mevcut sadece cadiri vs ne kadara mal oluyor bilgilendirirseniz sevinirim bana suanda cadiri gerekli baska her turlu gerekli arac gerecleri temin edeblirim ne kadar gerekir yazrsnz sevinirim. saygilar…

     1. Merhabalar Aykut bey, Sektöre özel kümes çadırı, ekipman ve tavuk temel gereksinimlerdir. 0554 950 94 30 nolu telefonu arayıp bilgi alabilirsiniz.

 63. MERHABALAR BEN NEVŞEHİRDEN MUSTAFA GÖK SALMA TAVUKÇULUGU DÜŞÜNMEKTEYİM 5000 BİN DÖNÜM ARAZİMİZ VAR İLK ETAPTA KAÇ TAVUKLA BAŞLAMAM GEREKİR BURADA KIŞLAR SOGUK GEÇER KAÇ METRE KARE ÇADIR KURMAMIZ GEREKİR MALİYETİNİ SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM HOŞCA KALIN SELAMLAR

 64. Selamunaleykum bol kazançlar…ben siirtte oturuyorum proje beğenirsek buraya kuruluma gelirmissiniz

  1. Merhabalar, Şuayb bey tabiki geliriz.

 65. kilis ilinde 30 dönüm arazimiz var ve 5 000 tavukluk bi tesis kurmak istiyorum ne kadar masrafım olur cadır kümes mi yoksa prefabrik mi kurulur yardımcı olursanız seviniriz. tesekkür ederim

  1. Merhabalar Mehmet bey, tam fiyat verebilmemiz için size ön teklif sunmamız gerekiyor. Tüm detaylar ile ilgili bir fiyat verebilmemiz için arazinizin krokisini ve elektrik-su bilgilerini de vermeniz gerekmektedir.

   1. şuan için elektrik ve su yok ama 10 gün içerisinde tamamlayabilecek durumdayız arazimiz 40*750 toplamda 30 dönüm ulaşım için yolu mevcut ve bi ucu dere. kilise 20 km uzaklıkta. sadece kurulum gereken maliyetler bizi düşündürüyor ödemeler nasıl olacak devlet desteği alablirmiyiz falan gibi. bide arazi miras yoluyla kaldığı için 5 kardeşe hisseli tapu burada yapmak mümkün olacak mı acaba

    1. Merhabalar Mehmet Ali bey, yumurta tavukçuluğu için hibe malesef yok fakat bankadan kredi çekebiliyorsunuz. 5.000 kapasiteli tesis için bir önceki mesajım da belirttiğim gibi Tapu Kadastrodan Krokisini çıkartıp çiftliğimize gelirseniz size ofisimizde ön teklif hazırlayabiliriz.

     1. yazınız yeni geldiği için ikinciyi yazdıktan sonra görebildim ikinci yazı için özür dilerimen kısa zamanda görüşmeye geleceğim selametle

     2. Merhabalar Mehmet Ali bey, en kısa zamanda İzmir-Urla da bulunan ofisimize bekliyoruz, iyi günler.

     3. Merhaba usd Tavukçuluk yeriniz urlada Nerede açık adres verebilir misiniz

   2. su ve elektrik şu an mevcut değil ama hemen alınabilir durumda abonelikler arazimiz köy yolu üzerinde ve 40*750 yani 30.000 m2 diğer cephesi dere olan tarım arazisi ve avuç içi gibi düzdür kilis merkeze 25 km mesafede arazi miras yoluyla elimize geçtiği için 5 hisseli burası için kredi kullanılabilir mi çünkü kurulum marafları biraz maliyetli olacak o bizi düşündürüyor 5000 tavuk için ortalama ne kadar masraf ederiz şimdiden teşekkürler

 66. bizim yazlarımız 40 derecenin üzerinde kışlarımız 0 derece gibi genelde üretim sıkıntısı olur mu tavuklarda

 67. Merhaba 10 donumluk arazim var ortalama ne kadar salma tavuk yetiatirebilirim. Ortalama maliyet atabilir misiniz. Verdigini fiyata gore plan yapacam acillll

  1. Merhabalar Ferudun bey, 2.500 Tavuk kapasiteli çiftlik kurabilirsiniz.

 68. kolay gelsin 1000 tavuk ile yumurta işe başlamak istiyorum.kosgebten aldığım girişcilil belgesi ile hibe kredi kullanabiliyormuyum.

  1. Merhabalar Fevzi bey, çok çok uğraşmanız gerekir. Öz sermayenizle yapmanız gerekmektedir.

   1. slm ben ş.urfa siverek ten yazıyorum köyde 160 dönüm arazimiz var kıraç bölgede 1000 gezer tavuk çiftligi kurmak istiyoruz kurmak iztegimiz arazı bize ait ancak köy hazinesidir bunda ne tür sıkıntı olur devleten kredı alınabılırmı bilgilendırsenız sevinirim..

 69. merhaba 5000 mt2 lik bir arzim var burda salma tavukçuluk yapmak istiyorum. salma tavukçuluk yapmak için arzinin yerleşim yerine herhangi bir uzaklık mesafesi varmı birde ne gibi izin belgeleri gerekiyor. şimdiden tşk ederim.

 70. 5000 adetlik kumes kurulumu ne kadar bilgi alabilirmiyim bir iki ay icinde kurmayi planliyorum

  1. Merhabalar Zafer bey, 18-20 dönüm bir araziye ihtiyacınız var. 0554 950 94 30 nolu telefonu arayarak doğrudan bilgi alabilirsiniz.

 71. Iyi gunler bzm 3 donum arazi var icinde 80m kare ev var icinde kac tane tavuk yetistreblrz ve maliyeti ortalama ne kadardr

  1. Birde zemin eğimli acaba oraya kurabilirmyz

  2. Merhabalar Yiğit bey, 1.000 tavuk besleyebilirsiniz. Kümes zemini düz olmalıdır, arazi eğimli olabilir.

 72. iyi çalışmalar.
  2000 adet çadır kümesi kurmak istiyorum yeteri kadar arazim mevcut.
  anahtar teslim fiyatı nedir.
  vereceğiniz fiyata su deposu, yem deposu, belli bir miktar yem, yarka dahil mi?
  dahil olursa ne kadar olur suluklar ve yemlikler otomatik olması ile manuel olmasının ne gibi avantajı dez avantajı olur.

  1. Merhabalar Gökhan bey, Anahtar teslim hizmetlerimizden sizden arazinizde elektrik,su ve tel örgüyü istiyoruz. Bunları sağladıktan sonra yapılacak tüm işlemler ve hizmetler bize aittir. Size tesisinizi teslim ettikten sonra sizin tek yapmanız gereken kümesten yumurtayı toplamak ve verdiğimiz ambalajlama makinesine sokup paketleyip satmaktaktır.

   2.000 ve üstü kapasitelerde otomasyonu öneriyoruz. Otomasyonlu sistemde tek yapmanız gereken yumurtayı toplamaktır. İşçi sayınız 1 adet yeterlidir.

 73. Merhaba benim yaklaşık 1.5 dönüm bahçem var organik yumurta almak için kaç adet tavuk almam gerekiyor ve bu arada bu tavuk yetiştirmek kafama çok yatıyor fakat pazarlamasında Nasıl yaparım arazi önemli değil on dönüm daha var ordada yapabilirim tam bir çiftlik için ne kadar masrafım olur SAYGILARIMLA hayırlı işler…

  1. Merhabalar Erdal bey, kaç bin kapasiteli düşündüğünüzü söylerseniz ona göre size ortalama bir fiyat verebilirim.

 74. Merhabalar 2000metre kare araziye 2000 lojman brown Tavuğu çiftliği projesi Hakkı’nda bilgi almak istiyorum.2000 tavukluk Çiftlik projesi+ 2000 tavuk toplam maliyetini mail adresime gönderebilirmisiniz

  1. Merhabalar, 2.000 tavukluk anahtar teslim fiyatımız 65.000 liradır.

 75. iyi günler arazimiz olmadan siz arazi verebiliyomusunzz??

  1. Merhabalar Demir bey, malesef.

 76. merhabalar lohman cinsi tavukların yumurtlaması horoz yolu ile
  mi oluyor

 77. 2 dönüm yerim var.1000 adet tavuk besiciliği yapmak istiyorum maliyeti ne olur.Bir bilgi verirseniz çok memnun olurum.

 78. merhaba uşak eşme ilçesinde ikamet ediyorum veteriner saglık teknikeriyim 3000 adet yuöurta tavugu yapmak istiyorum gerekli alan ölçüsü aşı vs gibi giderler hakkında bilgi almak ve 2016 yılına gırmeden kumesi kurmak ve faliyete gecirmek istiorum bana yardımcı olurmusunuz ?

  1. Merhabalar Ömer bey, 12 dönüm bir araziye ihtiyacımız var 360 m2 kapalı alan yani kümesinizin ölçüsüdür. İletişim numaranızı bırakırsanız ben sizi arayıp sorularınızı cevaplayabilirim.

 79. merhaba, geçen ay işyerinden çıkışım verildi ve artık istanbul ortamı sıkmaya başladı sadece borç ödemeye çalışıyoruz, elde avuçta hiçbirşey kalmıyor, aksine her ay içeri giriyoruz.. bu sebepten ötürü ciddi anlamda salma tavukçuluk yapmak istiyorum.. Sakarya Hendekte 4.800m2 arazimiz var ve doğal su kaynağı arazi içinden geçiyor.. 500 tavukla bu işe başlamak istiyorum öncelik öğrenmek sonradan 1000 tavuk Allah nasip ederse tavuk bakmak değilde en büyük korkum YUMURTALARI satabilecek yer temin edebilmek, eğerki yumurtaları satacak yer bulamazsak o yumurtaları ALAN şirket yada kişiler mevcutmu.. ve 500 tavuklu tesis için (Lohman Brown) fiyat verebilirmisiniz..

  1. Merhabalar Semih bey, o bölgede yumurtaları ayağınızdan alan müşterimiz mevcut. 0554 950 94 30 nolu telefonu ararsanız daha detaylı bilgi aktarabilirim.

 80. e mail atarsanız sevinirim 12500.m2 li bir yerin kaç tane Kavuk besleme hakkı var ve bunun maliyeti anahtar teslimi nekadar olur ve kaç zamana kadar

 81. 5500m2 lik bir tarlada çiftlik kurabilirmiyim ve anahtar teslim nekadar olur

  1. Merhabalar Mehmet bey, tabiki kurabilirsiniz. 35.000 – 45.000 lira arasına kümes, kümes ekipmanları ve tavuğunuzu alabilirsiniz. Detay için 0554 950 94 30 nolu telefonumu arayarak bilgi alabilirsiniz.

 82. Bide bunu Silivri’de yapabilirmiyim

 83. Çiftlik kurmak iznini ala bilmek için gerekli şartlar nelerdir

 84. 7000m2 arazimiz var 2000 tavukluk çadir kümes ekipmanlarini ve brandasini satarmisiniz? Kredi Katrina olur mu olursa fiyati nolur 210 m2 lik

  1. Merhabalar Mehmet bey, 2.000 tavukluk kümesinizi tam randımanlı olarak kurabiliriz. Çadır ve Ekipman kurulumunu biz yapıyoruz. 0554 950 94 30 nolu telefonu arayarak benden bilgi alabilirsiniz.

 85. Benim 200 bin tl sermayem var ve bu sermayeyle is kurmak istiyorum kendi arazimde var ben tavuklarla birlikte nasil bir ciftlik kurabilirim ve kac tavukluk bir tesis olur bilgilendirirseniz tsk edrrim

  1. Merhabalar Ali bey, 0554 950 94 30 nolu telefonu mu arayarabilirsiniz.

 86. İyigunler size bir kaç sorum olacak bizim 14 dönümlük bir arazimiz var ve 3 ortak tavuk çiftliği açmak istiyoruz ama devletin hibe destekli kredi ile sermayemiz fazla yok ve yaptımız iş tam olsun istiyoruz siz bu işleri de hallediyormuusnz ve hemen cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler

 87. İyi gunler size bir kaç sorum olacak benım 10 dönümlük bir arazim var tavuk çiftliği açmak istiyorum ama devletin destekli kredisınden faydalanmak istiyorum sermayem fazla yok siz bu işleri de hallediyormusunuz ve hemen cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler

  1. Merhabalar Erdal bey, devletin yumurta tavukçuluğuna herhangi bir desteği bulunmamaktadır.

 88. Sayın arkadaşım benim bursa kemakpaşada 10 dönüm arazim var.Salma yumurta tavukculuğu yapmak istiyorum. Bunun bana tavuklar ve kümes maliyeti ne olur,pazarlama konusunda yardımcı oluyormusunuz.Saygılar

  1. Merhabalar Ahmet bey, 0554 950 94 30 nolu telefonu arayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 89. İYİ GÜNLER SİNOPTA YAŞIYORUM. EŞİMİN KOSGEB GİRİŞİMCİLİK BELGESİ VAR.1000 ADET YUMURTA TAVUKÇULUĞU YAPMAK İSTİYORUZ.3 DÖNÜM YERİMİZ VAR. KOSGEBDEN DESTEK ALABİLİRMİYİZ. SİNOP CİVARINDA BU İŞİ YAPAN HİÇ YOK. HAYIRLI İŞLER BOL KAZANÇLAR DİLERİM.

  1. Merhabalar Serkan bey, alıp almamak size kalmış tam bir bilgi veremiyorum.

 90. Anahtar teslim kurulumda çit ( tel örgü ) yok sanırım

 91. Merhaba’lar iyi bir sermayem ve 300.000 m2 arazim var ben bu işe büyük başlamak istiyorum 25.000 bin tavukluk kümes kurmak istiyorum gerekli yerlerle görüşme yaptım sadece kümesi kurmak kaldı 25.000’lik bir kümesi herşey dahil kaça kurarsınız?

  1. Merhabalar Fevzi bey, iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 92. hiçbir sermayem olmasa dahi bana bu konuda yardımcı olabiliyormusunuz ziraat bankasından kredi filan kullanarak

 93. merhaba.
  hatay da bir çiftlik kurmak istiyorum arazi kendime ait 20 dönümdür. bana gerekli olan malzemeler sadece kümes ve ekipmanları
  . Kümes zemini ( beton-kilit taşı )
  Özel izolasyonlu ve ısı yalıtımlı kümes çadırı
  Zemin Kaba Talaş
  Otomatik Helezon Yemlik
  Otomatik Nipel Suluk
  Folluk
  Tüneklik
  Fan
  Isıtıcı

  bunlara ne kadar maliyet çıkar bir fiyat verirseniz sevinirim

  1. Merhabalar, 0554 950 94 30 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 94. Burak bey kolay gelsin.Salma tavuk çiftliği konusunda ciddiyim.Arazilerimin büyüklüğü ve konumlarının uygun olduğunu düşünüyorum.Bu konuda sizinle çalışmak istiyorum sizin fikrilerinizie ve yardımlarınıza ihtiyacım var.Lütfen sizden haber bekliyorum.Bana cebimden de ulaşabilirsiniz sizin numaranıza mesaj atıyorum hayırlı işler kolay gelsin….

 95. Selamün aleykum ben tokattan tunç köyde 10 dönüm arazim var yumurta işine girmek istiyorum fakat devlet teknik mazemelere hibe veriyor mu kaç tavuk la bu işe girebilirim bu arada tokata gelebiliyormusunuz teşekkürler.

  1. Merhabalar Tunç bey, devletin yumurta tavukçuluğuna herhangi bir hibe ve desteği yoktur. Türkiye’nin her yerine anahtar teslim kurulum yapıyoruz.

   0554 950 94 30 – 0532 505 60 77 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımla.

   1. Ben biraz araştırdığmda kosgeb destek veriyormuş hibe ve kredi olarak teknik ekipman ve kurulumlara bu arada 1000 tavukluk bir çiflik bana kaç a maal olur. Teşekkürler.

    1. Merhabalar Tunç bey, alması çok zor alabilen ben görmedim, 1.000 tavukluk ve detaylar için 0554 950 94 30 – 0532 505 60 77 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

 96. Merhabalar ;
  Benimde birkaç sorum olacak Sivas’tan yazıyorum.Bölgemiz bu işi için uygun mudur?
  Kış aylarında ekstra bir gider çıkarır mı; örneğin ısıtma maliyeti yem giderleri gibi?
  Birde 1.000 tavuk kapasiteli çiflik maliyeti nedir,
  Bölgemiz için çadir mı prefabrik mi idealdir?

  1. Merhabalar Mustafa bey, ülkemizin her bir köşesi tavukçuluk için idealdir.

 97. Bizim Ankara e5 yolu 65. km de 10,000 m2 bahçemiz var burada hibe ve kredi ile salma tavuk işi yapmak istiyorum nereden başlamam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim…

 98. 300 ile 500 arasında bir sayı ile bu işe başlamak istiyorum maliyeti ne olur ?

  Saygılarımla…

 99. BURAK BEY BEN BALIKESİR GÖMEÇ İLÇESİNDE YUMURTA TAVUĞU İŞİ YAPMAK İSTİYORUM 2000 TAVUKLUK BİR KÜMES VE EKİPMANLARININ MALİYETİ NE KADAR TUTAR YARDIM CI OLURSANIZ Bİ DE NE KADAR ARAZİ GEREKLİ TEŞEKKÜRLER…

  1. Merhabalar Hüseyin bey, 0554 950 94 30 nolu telefonu arayarak benimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlandırma arazinize göre değişmektedir. Telefon ile iletişime geçtiğinizde detaylı bilgiyi size aktarırım.

 100. bi de bu iş ile ilgili devlet desteği varmı acaba

 101. merhaba iyi aksamlar ben elazıgda 5000 kapasiteli çadır kurmak istiyorum içindeki ekipmanları ile birlikte ne kadar sermayeye ihtiyacım var öğrenebilirmiyim

  1. Merhabalar Ai bey, 150.000 – 200.000 tl lik bir yatırımınız olacaktır. 0554 950 94 30 – 0532 505 60 77 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

 102. iyi günler ben kiliste salma tavuk çiftligi kurmak istiyorum 8500 metrekarelik alanda kaç tavuk yetişir ne kadar verim alabiliriz ürettigimiz yumurtalarda pazarlama sıkıntısı yaşarsak bu çevrelerde bizden alıcak müşteriniz varmı yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

  1. Merhabalar Ali bey, 2.000 – 3.000 kapasiteye kadar tavuk yetiştirebilirsiniz.

 103. merhaba benim 1780 m2 bahçem var köyde kaç adetlik bi ciftlik kurabilirim
  ve bana anahtar teslim otamatik yemlik suluk yarkalar dahil neye mal olur prefarik

  1. Merhabalar Mesut bey, 1.000 tavukluk çiftlik kurabiliriz. 0554 950 94 30 – 0532 505 60 77 nolu telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 104. merhaba ben sizi İZMİR TORBALIDAN ARIYORUM 230 DÖNÜM YERIMİN 30 DÖNÜM YERİMİNİ KULLANMAK İSTİYORUM BU 5000 tavukla salma çiftlik kurmak istiyorum yer sorunumuz yok bunun için en iyi ve birinçi sınıf olmalı herşey yani kaliteli bu iş için cadırmı önerirsiniz yoksa prefabrikmi ikisinide fiyatını alma imkanımız varmı suluk ve yemlıkler otomatık olacak sekilde ve bana hangi tür tavuk cinsini önerirsiniz ne kadar miktarda yılda yumurta üretirler sizden bu konuda çevap bekliyorum ve bir diğer bilği ben bu işe çiddi bakıyorum bu yüzdende bana fiyat verirken buna göre bir fiyat veriniz açıkça ben fiyat alaçağım ve diğer firmalardanda bu yüzden fiyat verirken uygun mantıklı bir fiyat veriniz bu ilk etepta 30 dönüm yer için 5000 tavuk yeterlimi yoksa ne kadar olmalı sizden bilği bekliyorum bu iş için cadırmı önerirsiniz yoksa prefabrikmi ikisinide bilgilerinini bildirin ve bana bu kullanaçağınız ürünlerinde kallitesi ve özelliklerini markasıyla kalitesiyle beraber tüm detaylı kullanaçağınız malzeme bilğilerinini iyi çalişmalar Email..

  1. Merhabalar Osman bey, 0554 950 94 30 nolu telefondan beni ararsanız hem yerinize bakma hemde detaylı bir fiyat verme şansım olacaktır, saygılarımla.

 105. Merhabalar ben manisa akhisardan 2 dönüme yakın bir arazimiz var ve burada tavuk çiftlik kurmak istiyorum. Başlangıç olarak 500 adet tavuk almayı düşünüyoruz. Kar oranimiz nasıl olur kar edebilir mıyız?

  1. Merhabalar Uğur bey, 0554 950 94 30 telefondan beni arayarak ulaşabilirsiniz.

 106. Merhaba,
  Tekirdağ Ergenede 2000 kapasitelik bir salma tavuk çiftliği kurmak istiyoruz. 30*10 boyutlarında çadır kümes ile ilgileniyoruz. Beton alan, yem deposu ve ekili,çit çevrili 17 dönüm alanımız mevcut. Çadır kümes(izolasyonlu), içerisinde 2000 tavukluk otomatik yemlik,fan, nipel su sistemi,su deposu ile maliyeti ne olur. Ayrıca 21 m2 konut konteynır fiyatı ile ilgili de bilgi vermenizi rica ediyorum. Teşekkürler

  1. Merhabalar Asiye hanım, öncelikle arazinizin teknik fotolarını bizimle paylaşırsanız ona göre bir fiyatlandırma çıkartalım. 0554 950 94 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 107. Herhangi bir tavuk yetiştiriciliği veya çiftlik deneyimi olmayan birisi çok büyük ölçekli olmadan böyle bir işe girişse bunu sürdürebilmesi çok zor olur mu?

  1. Merhabalar İlhan bey, müşterilerimizin tamamı tecrübesiz ve deneyimsiz. İlk defa böyle bir projeyi hayata geçirip başarılı oluyorlar. Çekinecek bir iş değil, aksine kazançı ve zevklidir.

 108. Merhabalar 10.000 kapasiteli çadır+ekipmanlar+tavuk mmaliyeti ne kdr olur ?

  1. Merhabalar Emre bey, arazi, yer ve içeresi hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Tam fiyat teklifini o zaman hazırlayabilirim.

 109. Merhaba Ben kırşehir akpınar köyünde 10 dönüm yerime tavuk beslemek istiyorum kaç tavuk beslerim kaça mal olur

  1. Merhabalar Mustafa bey, 2.500 tavukluk bir çiftlik kurulabilir. 60.000 ile 80.000 lira arasına maliyet değişir.

 110. 40.000 metre kare arazim var 1000 tavuklu kümes anahtar teslim ne kadara bide her bölge de yapıyor musunuz örnek; Şırnak/Silopi

 111. Merhabalar;
  Ben 10 dönümlük arazi icerisinde 500 er tavuklu 3 ayri kümesle Salma tavuk yumurtaciligi yapmak istiyorum. Bu konuda yardimlarinizi bekler saygilar sunarim.
  Not: Ben Yurt disinda yasiaorum. Eger bütceme ve aklima uyarsa kesin dönüs yapmak istiyorum.

  1. Merhabalar Hasan bey, 0554 950 94 30 nolu telefondan ulaşıp bizden bilgi alabilirsiniz.

 112. İYİ GÜNLER AĞRI’DA BU İŞİ YAPABİLİRMİYİM 1000 VEYA 5000 TAVUKLU ÇİFTLİĞE TKDK YA DA KOSGEB YARDIMIYLA YAPABİLİRMİ BİDE ANAHTAR TESLİM 1000 TAVUK MALİYETİ NE KADAR OLUR?

 113. Merhaba;

  5000 m2 alanda salma tavukçuluğu yapmak istiyorum. Başlangıç olarak 1000 adet Lohman cinsi tavuk ile başlamak istiyorum. Anahtar teslim fiyat konusunda bilgi ve fiyat verebilirmisiniz?
  Tşkler….

  1. Merhabalar Okan bey, fiyatlar 30.000 ile 36.000 lira arasında değişmektedir.

 114. burak bey ben mugla bodrumda 5000 tane yarkaa lohman brown alıcam parası pesin ödenecek .pesin alımlarda herhangi bi indirim yapıyormusunuz.tavuk sulukları ve nipellerin de markası ve fiyatlarınıda gönderirseniz sevinirim .mail linizi bekliyorum

  1. Merhabalar Barbaros bey, 0554 950 94 30 nolu telefonumu ararsanız tüm detayları telefondan aktarabilirim.

 115. burak bey elazıg merkeze 30 km uzaklıkta yola sıfır düz sulu olmak üzere 30 dönüm arazim var ben bu işim profesyonel olarak yapmak istiyorum 30 dönüm salma tavukçuluk için az bir arazi degil diye düşünüyorum en az 5000 tavuk ile bu işe başlamak istiyorum anahtar teslim kümes ve 5000 tavuk fiyatı nedir ?bizleri aydınlattıgınız için çok teşekkür ederim sagolun varolun

  1. 0554 950 94 30 – 0542 435 48 35 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

 116. Merhabalar
  20000 kapasiteli gezen yumurta tavuk çiftliği için arazi büyüklüğü ne kadar olmalı ve prefabrik kümes maliyeti ne kadar dır.

  1. Merhabalar Erdoğan bey, 20.000 Kapasiteli gezen tavuk çiftliği tek tesiste mümkün değildir.

   1. 10000 kapasiteli iki tesisle mümkünmüdür.
    Mümkünse ihtiyaç olan arazi kaç metrekare olmalı
    Ve maliyeti ne kadardır
    Teşekkür ederim kolay gelsin

    1. Merhabalar, gezen ve salma tavuk için mi düşünüyorsunuz ?

     1. Evet

    2. 10.000 Kapasiteli bir çiftlik için 10-20 dönüm civarı bir arazi gerekmektedir.
     Kapalı alan kümes 1.200 – 1.400 m2 olmalıdır. Bulunduğunuz ilin ve bölgenin iklimine göre değişir.
     Maliyet çalışması için tam projeli mi yoksa bizim sistemlerimizden mi olacak ona göre fiyat değişir.
     Tahmini tesis maliyeti 2.500.000 tl bulur

 117. 10000 tavuk için devlet destekli kurulum herşey dahil nekadara malolur

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.