• Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti

Prefabrik ( Sandviç Panel ) Tavuk Kümesi

2012 yılından beri hizmet veren firmamız Koçoğlu Tavukçuluk ve Kümes Ekipmanları, salma tavukçuluk ve doğal tavukçuluk alanında sahip olduğu tecrübe ve deneyimler ile ülkenin her yerine bu hizmeti ulaştırmaktadır. Bu sektörün doğru yatırımcılarla buluşması ve kaliteli şekilde büyümesi amacıyla verdiğimiz bu hizmet ile sektördeki kalite hayli artmaktadır. Bu sektörün meslek grubu haline gelmesinde verdiğimiz katkıyla, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı destekli projeler ve hibeler ile vatandaşlarımızın projelerine destek sunuyoruz. İklim şartlarına ve canlı sağlığına uygun olarak kümes kurulumu kümes ekipmanları ve sistemleriyle Türkiye’nin her yerinden vatandaşlara bu alanda büyük yardım sağlıyoruz.

Tavukçuluk sektöründe kaliteyi ve başarıyı elde etmek için mutlaka sistemli şekilde çalışmak gerekmektedir. Bu yüzden tavuk sağlığı ve verimi açısından kullanılacak olan kümeslerin tavuk yaşamına uygun olması lazımdır. Bu yüzden firmamız canlı yaşamı için uygun iklim şartları ve ortamı hazırlayarak en ideal kümesleri size kurup teslim etmektedir. Tavuklarınızın sayısına göre en uygun boyutlarda kümes kurulumu yaparak en verimli şekilde alışmanız için yardım ediyoruz. Kümeslerin uygun boyutlarda inşa edilerek tavukları daha rahat yaşaması bu iş için en önemli noktalardan biridir. Rahat yaşayan bir tavuk, size daha fazla verim sağlayacaktır. 

Gıda, Hayvan ve Tarım Bakanlığının  mevzuatına uygun olarak kurduğumuz kümesler, iklim şartları göz önüne alınarak ve tüm yasal izinler alınarak profesyonel şekilde kurulmaktadır. Tüm ekipmanlarıyla beraber kurulumunu gerçekleştirdiğimiz kümesler ile verimli şekilde yumurta üretimi yapabileceksiniz. Tavuk sağlığına ve yaşamı için en ideal ortam beton zemin üzerine kurulan kümeslerdir. Bu yüzden kümes kurulumu işlemlerimiz tamamen bu durum göze alınarak, yırtıcı hayvanların girmesine engellemek amacıyla beton veya parke taş üzerinde yapılmaktadır. Otomatik veya manuel olarak hazırladığımız sistemler ile tavuklarınızın bakımını oldukça kolay ve gerektiği şekilde yapabileceksiniz.

Firmamız prensip olarak 500 ve üzeri tavuk kapasiteli kümesler için kurulum yapmaktadır. Kümes kurulumu işlemlerinde kümesle beraber helezon yemlik, nipel suluk, su basınç regülatörü, saç folluk, fan ve yeterli kapasitede su deposunu da kurmaktadır. Tavuk kümesleri için gerekli olan tüneklik ve aydınlatma sistemleri ve otomasyon için gerekli pano kurulumu da kümeslerinizle beraber hazır ve kullanılabilir hale getirilmektedir. İşinde uzman ve profesyonel ekibimiz ile çok kısa ve söz verdiğimiz sürede kümeslerinizi hazırlayarak anahtar teslim şekilde size bırakıyoruz.

2430’ü aşkın referansımız ile Türkiye’nin her yerine götürdüğümüz hizmetlerimiz sayesinde bu sektörde önde gelen ve tanınan en kaliteli firmalardan biriyiz. Yapmış olduğumuz tavuk kümes kurulumu dışında, tavuk ve yarka  satışlarımızla da en verimli şekilde tavukçuluk sektöründen faydalanmanıza destek oluyoruz. Sektör tanıtımında örnek gösterilen firmamız ile tavukçuluk sektörüne atılmak isteyen tüm bireylerin projelerine en kaliteli desteği sunuyoruz.

Burak Koçoğlu Tavsiye Yazısı ; Tavukların tam randımanlı yumurtlaması için kümes şartları çok önemlidir. Yapılacak olan kümesler yazın sıcağı, kışın ise soğuğu geçirmemelidir. Kümesin içerisinde kullanılacak olan yemlik, suluk, fan vs gibi ekipmanların tamamı kümes alanına ve tavuk sayısına göre hesaplanmalıdır. Kümes içindeki eksiklik doğrudan tavuğun randımanını etkilemektedir. Firmamız anahtar teslim kümes kurulum yaparken tüm bu detayları hesaplayarak kurulum paketleri hazırlamıştır. Derme çatma kümeslerde randıman alamayacağınız gibi da hasta edip kaybedebilirsiniz. Bu sistemler minimum tüketim ile yüksek verim almak için hazırlanmıştır. Bulunduğunuz bölgenin iklim koşullarına göre kümes yönü ve tavuk çıkışları önemli detaydır. Bu konuyla alakalı lütfen bana danışın, yanlış uygulama yapmayın.

Profesyonel ve işinde uzman ekibimizle anahtar teslim tavuk kümeslerinizin kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Anahtar Teslim Prefabrik (Sandeviç Panel) Paketlerimiz Aşağıdadır.

3.000 ve üzeri kapasiteler için 0 532 505 60 77 nolu telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Prefabrik (Sandviç Panel) Tavuk Kümesi Kurulumu Hakkında Tüm Merak Edilenler

2012 yılın itibari ile beri hizmet vermeye bailayan firmamız Koçoğlu Tavukçuluk ve Kümes Ekipmanı, gezen tavuk ve doğal tavuk alanında sahip olmakta olan tecrübesi ve deneyimleri ile ülkenin her yerine sizin istediğiniz şekilde hizmeti ulaştırmaktayız.

Prefabrik Tavuk Kümesi

Tavuk kümesleri genel olarak 4 cm kalınlığında ki 35 yıl garantili sandviç panelden yapılmaktadır. En düşük kapasite olarak 500 kapasiteli kurulmakta olup bunun standart ölçüsü 10 x 7 = 70 m2’dir.  Ülkemizin iklim koşullarına göre makas yapısı yapılmakta olup kullanılacak malzemeler 1.sınıf malzemedir. Yapı bittikten sonra kapı, pencere ve tavuk çıkışları PVC olarak yapılmaktadır.

Kümes Bakımı

Sandviç panel yani prefabrik kümesler kanatlılar için en ideal sistemdir. Tavukların ortam koşullarına adapte olması için gerekli izolasyon bu sistemde mevcuttur. Kanatlılar istediği ortam sıcaklığını kümese göre ayarlaya bilmektedir.

Prefabrik Kümes Malzemesi

Sandviç Panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına muhtelif kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjeksiyon uygulanarak imal edilen kompozit çatı ve cephe kaplama malzemesidir.  Kümeslerde çatı ve cephe komple sandviç paneldir. 35 yıl fabrika garantilidir. Yapının yan üst kısımlarına pencere, yan alt kısımlarına ise tavuk çıkış kapıları yapılmaktadır. Personel giriş içinde ayrı bir kapı PVC den yapılmaktadır.

 

90 Yorum

 1. İyi geceler diliyorum ben nasib olursa torbalı çapak köyünden 300 ad gezen tavuk kümesi yapmak istiyorum
  İlce tarıma ziraat odasına kayıtlıyım kurallara uygun olacak şekilde anah teslim fiyatı nedir

  1. Merhabalar Bekir bey, En düşük 500 kapasiteli kurabiliyoruz. Dilerseniz için 500 tavuk yerine 300 tavuk alabilirsiniz. Paketlerimize tavuk dahildir. 300 tavuk isterseniz 200 tavuk bedelini fiyattan düşüyoruz.
   Yapılan kümesler il ve ilçe tarım kurallarına uygundur.

   1. ben200 t ane tavuk alican ve kümes lazm

   2. Ankara sincan da 500 tavuk kapasiteli kümes anahtar teslim,(hayvanlar ve ekipmanlar dahil)fiyat nedir teşekkür ederim

    1. Merhabalar Yakup bey, 500 kapasiteli anahtar teslim fiyatımız 69.000 + Kdv’dir.

     24.03.2021 tarihinde fiyat verilmiştir.

   3. Hayirli Ramazanlar
    Ben 3000 Tavukluk Kümes yaptirmak istiyorum sandvic panelinden anaktar teslimi fiyat istiyorum
    Tesekürler

    1. Merhabalar Hüseyin bey, anahtar teslim fiyatı 332.000 tl’dir.

     Detaylı iletişim için 0 532 505 60 77

     1. Burak bey ben tavuk çiftliği yapmayı düşünüyorum devlet bu konuda yardım ediyormu 40 50 binlirayla oluyormu benim gücüm bukadar yetiyor 28 yaşındayım işim yok bu konuda bilgi verirseniz sevinirim engelli raporunda var destek veriyorum bu konuda iklim koşullarında Gümüşhane ilçesinde kuracam bana yardımcı olursanız sevinirim saygilar

     2. Merhabalar Adem bey,

      Devletin bu sektör ile alakalı herhangi bir hibe ve desteği maalesef bulunmamaktadır.

      Gümüşhane kaymakamlığı ile görüşüp projenizi ve bütçenizi anlatırsanız kendi bütçelerinden bir destek söz konusu olabilir.

   4. Tavuk kümesini 3 bin tavukluk kurduk devamına kalacak yer iki oda mutfak banyo tuvalet yapa biliyormudunuz

    1. Merhabalar Yüksel bey, depo alanı, paketleme alanı, wc-banyo vs kısımları da özel olarak yapılabiliyor.
     Daha detaylı bilgi için 0532 505 60 77 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.
     Saygılarımla..

   5. Merhaba iyi geceler İstanbul’da tavuk çiftliği kurmak istiyorum.Daha fazla bilgi için telefon numarası istiyorum

    1. Merhabalar , 0532 505 60 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

   6. Merhabalar ben Lütfi ben 300 tavuklu kümes yaptırmak istiyorum fiyat alabilirmiyim tavukta veriyomusunuz yumurta için adana yumurtalık teşekkür ederim500

    1. Merhabalar Lütfi bey, en düşük 500 kapasiteli kümes kuruyoruz. Sitemizde çadır ve prefabrik bölümlerinde anahtar teslim fiyatlarımız mevcuttur.

  2. Bilgi alınca dönüş yaparmisin bende ilgileniyorum

   1. Merhabalar Osman bey, buradan ve telefon numaralarımızdan arayıp bilgi alabilirsiniz.

   2. Mehaba , Burak bey yer Aksaray 3000 adetlik tavuk
    Kümesi kurmayı düşünüyorum 40 dönüm arazi üzerine hangi tip kümes tavsiye edersiniz sandviç panel yoksa çadır kümesmi ? Ve kümes iki adet olma şansı varmı 1500+1500 . 3000 lik kümesin anahtar telim süresi ne kadar bir zama alır Teşekkürler

    1. Merhabalar İlhan bey,

     İl ve ilçe tarım şartlarına uygun olarak prefabrik ( sandviç panel ) kümes sistemi ile yapılmasını öneririm.

     1.500 adetten 2 tane kümes yapmak sizin doğrudan maliyetinizi arttıracaktır. Bu yüzden tek 3.000 kapasiteli daha mantıklı duruyor. Fakat kafanızda bir proje var ise 1.500 kapasiteden 2 kümes yapabiliriz.

     3.000 Kapasiteli bir kümesin kurulum ve montaj süresi 10 gündür.
     Arazi konumlanmasını baştan çok iyi ayarlamamız gerekiyor şayet ileride kapasite artımına gittiğinizde kümes yerleşimlerini daha rahat ayarlayabilelim.
     Bu yüzden var ise arazinizin fotoğraf ve videosunu bana detaylı bir şekilde 0532 505 60 77 nolu telefonun whatsappına gönderirseniz bakalım. İhtiyaç duyulursa Adıyaman’a gelip yerinde de inceleme yapabilirim.
     Sağlıcakla kalın, saygılarımla.

     1. İlginize teşekkür ediyorum
      Resim yolunacağım

     2. Rice ederim, sağlıklı günler.

  3. Merhaba iyi akşamlar sadece kümes yaptırmak istesek 200 yada 250 m2 kümesin fiyatı nekadar

   1. Merhabalar, kümeste iç ekipman olacak mı ?

 2. Burak bey 3000 kapasiteli prefabrik kümede ekipmanlar ve tavuklar dahil fiyatı maliyet nekadar.

  1. Merhabalar Kadir bey, anahtar teslim fiyatımız 332.000 + KDV’dir.

   13.01.2021 tarihinde fiyat verildi.

   1. Merhaba Burak bey 1000 mt kare lik bahçem var edirnede kaç tane tavuk bakabilirim anahtar teslim fiyati ne kadar olur saygilar

    1. Merhabalar Cihat bey, 1.000 kapasiteli bir tavuk çiftliği kurulabilir.

     140 m2 kapalı alanı olacak şekilde kümesini yapıyoruz.

     1.000 Kapasiteli Anahtar Teslim Çadır Kümes : 82.500 + KDV
     1.000 Kapasiteli Anahtar Teslim Prefabrik Kümes : 128.800 + KDV

     19.09.2021 tarihinde fiyat verilmiştir. ( Fiyatlar dönemsel olarak değişmektedir. )

 3. Kolay gelsin ustam Ankara Gölbaşı ilçesinde 2000 adetlik panel kümes dusunuyorum fiyatı ne olur acaba

  1. Merhabalar, 2.000 kapasiteli anahtar teslim fiyatımız 211.500 + KDV’dir.

   14.01.2021 tarihinde fiyat verilmiştir.

 4. BURAK BEY PREFARBIK PANELLER SANDAVICLI YALITIMLIMI KAC CM KALINLIK 1000 TAVUK ICIN BILGI ALMAK ISTIYORUM

  1. Merhabalar Sedat bey, 4 cm çatı ve cephe komple panel ile kaplanıyor. Ülkemizin tüm iklimleri için ideal ve denenmiş sistemdir.
   1.000 tavukluk için broşürlerimizi inceleyebilirsiniz.

   1. tesekkurler burak bey ilginiz icin sizlere doneriz insallah brosuru incelerim

    1. Rica ederim Sedat bey, sağlıklı huzurlu günler dilerim.

 5. İyi günler tavuklar kaç haftalık olarak geliyor ve aşıları tam olarakmı

  1. Merhabalar Furkan bey, tavukları 16 haftalık olarak gönderiyoruz. Devletin bize ilettiği üretim şekline göre üretim yapılıyor. Bulunduğumuz İl ve ilçe tarım veterinerleri tarafından kontrol edilip sağlık raporları ve aşı kartları çıkartılıyor. Bu çıkan belgelerde müşteriye sevkiyat sırasında teslim ediliyor.

   Bunun dışında yazdıklarımı yapamayan firma veya merdiven altı üreticilerden UZAK DURUNUZ.

 6. İç ekipman olarak 1000 tavuk paketinde kaç folluk kaç yemlik var

  1. Merhabalar Salih bey,

   18 mt uzunluğunad + 150 kg haznenli otomatik yemleme sistemi oluyor.

   8 adet 12 gözlü galvaniz folluk oluyor, totalde 96 göz yapmaktadır.

   18 x 2 = 36 mt uzunluğunda yani 2 sıra otomatik nipel sulama sistemi

   18 mt x 3 sıra tüneklik grubu

   20 mt aydınlatma ve kablo tesisatı

   54 mt şok cihazı teli ve aparatı

   500 lt su deposu ve bağlantıları + 36 mt su borusu

   100 x 100 1 adet Fan

   İçerideki otomasyonu kontrol etmek içinde otomatik pano bulunmaktadır.

   Detaylı olarak yazdım, müşteri örnek kümes kurulumlarımızda ki fotoğraflarda daha detaylı görebilirsiniz.

   Saygılarımla.

   1. 1000lik pakette sadece folluğun biraz az olması dikkatimi çekti tavuklar için ortalama folluk başına 6-7 tavuk öneriliyor

    1. Merhabalar Salih bey, 8 yıllık arge çalışmam sonucundan en ideal ve ekonomik sistem budur. Fazla koymanız da sıkıntı yok fakat bütçeyi düşük tutup en ideali hesapladım.

    2. Merhaba iyi günler turkiyenin her yerinde yapıyor musunuz acaba ?

     1. Merhabalar Melih bey, evet yapıyoruz.

 7. Ödemeler nasıl oluyor teşekürler

 8. Ödemeler nasıl oluyor

  1. Merhabalar Ferman bey, hakedişe göre sözleşmeli çalışıyoruz.

 9. etlik tavuk için uygunmudur

  1. Merhabalar Ali bey, prefabrik kümesler uygundur.

 10. 750 TAVUKLUK PREFABRIK ANATHTAR TESLİM FİYATI NEDİR

  1. Merhabalar Erdem bey, 750 tavukluk anahtar teslim fiyatı 86.000 + KDV’dir.

 11. Merhabalar 1000 tavuk kapasiteli prefabrik tavuk kümesi için ekipmansız boş kümes fiyatınız nedir acaba?

  1. Merhabalar Berk bey, 0532 505 60 77 nolu numaradan arayıp bilgi alabilirsiniz. Bölgenize göre fiyat değişecektir.

 12. 500 tavuk için kaç dönüm araziye ihtiyaç var

  1. Merhabalar, 1 dönüm yer fazlasıyla yeterli olur.

 13. ben200 t ane tavuk alican ve kümes lazm ne olur abicm

  1. Merhabalar Yavuz bey, en düşük ege bölgesi için 500 kapasiteli kümes kurulumu yapabiliyoruz.

   500 Kapasiteli anahtar teslim fiyatımız 69.000 + Kdv’dir.

   07.02.2021 tarihinde fiyat verilmiştir.

 14. 500 tavukluk prefabrik kümes yaşam yerine nekadar uzaklıkta olması lazım sıkıntı olur mu köye yakin olsa

  1. Merhabalar Fuat bey, il ve ilçe tarımlar yerleşim yerinden uzak isterler. Konut imarlı yerler yerine tarım arazisi vs uygundur. Köyde olması problem değil, şehir merkezi tarzında yerlere uzak olmalıdır.

 15. Mrb ben de tokatta 500 tavuk kapasiteli bir kümes kurmak istiyorum ileride gerekirse büyütmek te isterim şu an için anahtar teslim fiyat alabilirmiyim

  1. Merhabalar efendim, 69.000 + KDV anahtar teslim fiyatımızdır.

   24.04.2021 tarihinde fiyat verilmiştir.

 16. 2000 tavuk kapasiteli sandvic panel kumes ic ekipmansiz sade bos kumes fiyat nedir?

  1. Merhabalar Şenol bey, hangi bölgeye istiyorsunuz ? Kapı, pencere ve tavuk çıkışları bizim standart sayılarımızda mı olsun. Yoksa sizin özel bir isteğiniz var mı ? Kümes içine ayrı bölme ( depo ) tarzı bir oda ister misiniz.

 17. Iki bin tavuk icin kac metrekare kumes kac donum arazi olmasi gerekiyor en azami
  Birde iki bin tavukluk bir prefabeik bir kumes anahtar teslim fiyati nedir vede tavuk ve ic ekipmansiz fiyati ogrenebilirmiyim yer ordu unye

  1. Merhabalar Selahattin bey, 3-6 dönüm arası yeterlidir. Anahtar teslim fiyatı tavuk dahil. 211.500 + KDV’dir.

   Ekipmansız sadece yapı isterseniz 120.960 + KDV’dir.

 18. Merhaba Yatırım yapıp kümes kurmak istiyorum bilgi için telefon numarası istiyorum

  1. Merhabalar , 0532 505 60 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 19. Kumesim var. 1000tavukluk otomatik sistem sadece iç ekipman folluk vs. Fiyatiniz nedir

  1. Merhabalar, detaylı bilgi verebilmemiz için kümesinizin uzunluk ve genişlik ölçülerini bize iletmeniz gerekmektedir.

 20. Merhaba, 50 bin kapasiteli çiftlik maliyeti ne kadardır?

 21. Merhaba ben 1000 tavuklu kümes yaptırmayı düşünüyorum ama şöyle birşey var ben bunun için kime ulaşacak ve ne kadara mal olur bu ben askeri personelim 1.5 yılım kaldı ama hemen kurmak istiyorum eğerki bu mesajımı görürseniz yorum yapın

  1. Merhabalar Yusuf bey, öncelikle sağ salim görevinizi tamamlamanızı temenni ederim.

   Kümes kurulumu konusunda firmamız A’dan Z’ye hizmet vermektedir.

   Daha detaylı bilgi için bana 0 532 505 60 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 22. 500 adet tavuk ve kurulum fiyat teklifi nedir

  1. Merhabalar Serdar bey, 79.350 + Kdv’dir.

   05.09.2021 tarihinde fiyat verilmiştir.

 23. Merhaba anahtar teslim fiyatına havalandırma fan dahil mi değilse 500 tavuk luk kümesin fan maliyeti ne olur teşekkürler

  1. Merhabalar Halil Mert bey, anahtar teslim küemeslerimizde 100×100 ölçülerinde endüstriyel tavukçuluk fanı mevcuttur.

   Anahtar teslim fiyatımız 79.350 + Kdv’dir.

   05.09.2021 tarihinde fiyat verilmiştir.

 24. Öncelikle merhaba bende bu işi yapmak istiyorum şayet aklımda sadece bi soru var 1000 tavuk için kaç metre kare arasa gerekiyor prefabriklerin boyu eni uzunluğu ne bilgi almam mümkün mü acaba şimdiden teşekkür ederim saygılar

  1. Merhabalar Serdar bey, arazi alarak 1 dönüm ve üzeri yeterli olacaktır.

   Kümes ölçüleri 7×20=140 m2 olacak şekilde yapıyoruz.

   İlandaki broşürlerimizi inceleyebilirsiniz orada tüm detaylar yazmaktadır, saygılarımla.

   1. Teşekkürler.

 25. Iyi gunler;
  Kümes dışında diğer ürünler icin yardimci oluyormusunuz. Vakum makinası vilor veterinerlik hizmetleri gibi

  1. Merhabalar, maalesef o tarz ürün satışımız yoktur.

   Veterinerlik hizmeti konusunda firmamız veterineri yardımcı oluyor.

   1. Merhaba
    Bu kurduğunuz kümeste firmalara etlik piliç yetiştirebilir miyim? Ornegin senpilic yada x marka bana civciv verse sizin yapacağınız kümeslerde yetiştirip 40 gün bakıp geri onlara verebilir miyim? Böyle bir durumda 3000 tavukluk kümes çadırı yaptırıp 40gunde yetiştirip satsam çok iyi kâr elde edilebilir.

    1. Merhabalar, Etlik broiler sistemi tamamen farklı bir işleyiştir. Yapınızın prefabrik veya betonarme olması gerekmektedir.

     En düşük 15.000 kapasite civarı kapasite istemektedirler. Büyük firmaların kendilerine göre kural ve şartları vardır.

     Bir broiler firması ile görüşüp gerekli şartları öğrenebilirsiniz. Daha sonra yapı ve kümes içi ekipman kısmında biz yardımcı olabiliriz.

 26. Merhabalar. 500 adetlik kümes kurulumunda aylık kazanç yaklaşık nedir.

  1. Merhabalar Hasan bey, aylık kazanç tutarı yumurtayı satacağınız birim fiyatına göre değişir. 3.000 ile 6.000 lira arasında oynayacaktır.

 27. Merhaba Burak bey,
  1-) Kilis iline 500 veya 1000 adetlik kurulum yapıyor musunuz?
  2-) prefabrik fiyatlarınızı gördüm ama çadır fiyatlarınızı göremedim, 500 ve 1000 kişilik çadır fiyatlarınız nelerdir?
  3-) bir yorumunuzda 500 kapasiteli çiftliğin aylık ortalama 3-6 bin lira getirdiğini belirttiniz, yaptığım araştırmada sadece yem maliyeti 6-9 bin tl arasında, acaba aylık net getirisi mi ortalama 3-6 bin tl.
  4-) kurulum sonrası yem desteği de ( ücreti mukabilinde) veriyor musunuz?
  Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Merhabalar Murat bey,

   1- Kilis için en düşük 1.000 kapasiteli bir işletme kurabiliriz. Paket fiyatlarımıza nakliye dahil olduğundan bu şekilde bir çalışmamız mevcut.

   2- Çadır fiyatlarımıza BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

   3- 500 Kapasiteli bir yumurta üretim çiftliği giderleri çıktıktan sonra ortalama, üreticinin yumurtayı satacağı birim fiyatına bağlı olarak 3 ile 6.000 tl arası gelir bırakmaktadır.

   4- Yem konusunda CP YEM, PROYEM gibi firmaların fabrikalarının olduğu bölgelerde müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Firmamız doğrudan yem satışı yapmamaktadır.

   Ben teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.

 28. Oncelikle iyocalismalar dilerim.
  20000 tavuk kapasiteli tavuk besi ciftligi kurmak istiyorum
  Bizdennistediginiz zeminnnesiklde olacak ve beton zemini sizemi ait olacak. Bana yaklasik maliyet verebilirmisinniz

  1. Merhabalar Ufuk bey, bizlerde size iyi çalışmalar dileriz.
   Daha önce besi çiftliği hiç kurmadık, bu konuda çalışacağınız firmadan teknik şartname alıp bize atabilirseniz ona göre size yardımcı olalım.

 29. 1500tavukluk sandviç panelden kümes yaptırmak istiyorum maliyet nedir hocam

  1. Merhabalar Yılmaz bey, anahtar teslim paketlerimizde 1.500 kapasiteli fiyatımız 220.000 + KDV’dir

   07.11.2021 tarihinde fiyat verilmiştir.

 30. 10000 tavuklu kümes fiyatı alabilir miyim

  1. Merhabalar Koray bey, 1.000 kapasiteli anahtar teslim prefabrik kümes fiyatımız 150.600 + KDV’dir.

   26.11.2021 tarihinde fiyat verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.