Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti

  • en
  • de
  • tr

Çadır Kümes

28 Eylül 2019      286 Okuma

Firmamız salma ve doğal tavukçuluğun Türkiye’de ki öncülüğünü üstlenmekle birlikte yeni bir hizmete daha adım atmıştır. Çadır Kümesler, salma ve doğal tavukçuluk için ucuz ve kullanışlı olup. Dayanıklığı yönünden tam not almıştır.

Astar brandası UV katkılı, lamineli, su geçirmez anti bakteriyel branda kullanılmaktadır. Dış kaplama brandası özel UV destekli iplikten üretilmiştir. Kar ve su geçirmemesi için PVC kaplanmış, antibakteriyel brandadır. Çadırımızın üzerindeki ipler paraşüt ipi olup dayanıklığı son derece kuvvetlidir.

Yazlı-kışlı özel izalasyon sağlayan çadır kümeslerimiz, aynı zamanda güçlü ve dayanıklı oluşuyla sınıfının en kaliteli üretimidir. Türkiye geneli 900’ü aşkın müşterimize bu şekilde hizmet vermekteyiz. Genel olarak 1 adet personel kapısı ve 1 adet büyük tavuk çıkışı bulunmaktadır. En az 8-10 adet arası pencere konmakla birlikte, fan montajı için yer bırakılmaktadır. Müşteri isteği doğrultusunda yan tarafın yer hızasına tavuk çıkışı kapısı da yapılabilmektedir. Genel olarak beyaz ve mavi renk kullanılan çadırlarımızda müşterimizin özel isteği doğrultusunda da renk seçimi yapılabilmektedir.

Bu sitenin tüm hakları Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti' ye aittir. © 2019