• Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti

İzmir-Menderes 1.000 Kap. Prefabrik Kümes

koylu yumurta

İzmir-Mendereste bulunan müşterimiz Ferhat bey’e, 10 dönüm arazi üzerine başlangıç olarak 140 m2 kapalı alan sandviç panel kümes yapılmıştır. Kümes içerisine tavuğun rahatlığını sağlayacak ve aynı zamanda yüksek verim alınabilecek otomatik helezon yemlik, otomatik nipel suluk, fan, folluk, tüneklik, su deposu, aktarma grupları, aydınlatma ve pano tesisatları hazırlanmıştır. Müşterimiz Ferhat bey, 1.000 adet yumurtaya başlamış Lohman Brown ırkını seçmiş olup şu an ki aldığımız verilere göre %95 yumurta verimi ile devam etmektedir. 2. kümesi de 6 ay sonra yapılmış ve belirlenen kapasiteye ulaşmıştır. 2.250 tavukluk üretim tesisiyle köy yumurtası üretimi veren müşterimize hayırlı işler der, bol kazanç dileriz.

 

Toplamda 2.250 kapasiteli prefabrik tavuk kümesi kapasitesine ulaşan müşterimizin çiftlik fotoğraflarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bize Ulaşın ;

0532 505 60 77 – 0554 940 94 30
www.facebook.com/kocoglutav

Müşteri Kümes Fotoğrafları ;

One Reply to “İzmir-Menderes 1.000 Kap. Prefabrik Kümes”

  1. Bende bir çiftlik açmaya düşünyorum

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.