Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti

  • en
  • de
  • tr

Satılık Tavuk

06 Ocak 2016      534 Okuma      , , ,

satılık tavuk

Beyaz et ve yumurta günlük hayatımızda almamız gereken besinler içerisinde yer almaktadır. Tavuk etinin ve yumurtanın içerisinde bulunan protein ve diğer yararlı maddeler sayesinde vücudumuz sağlıklı ve dinç kalmaktadır. Özellikle sarılık, soğuk algınlığı ve göğüs hastalıklarının tedavisinde destekleyici besin olarak kullanılan tavuk ve yumurta içerisinde katkı maddesi olmadığında fayda sağlamaktadır.Ne yazık ki günümüzde fabrikasyon tavuk eti ve yumurta ürünleri çoğunlukta olduğundan tavuk etinden ve yumurtadan yeteri kadar fayda sağlanamamaktadır. Ancak kendi üretim tesisinde doğal yem ve besinlerle tavuk yetiştiren kişi ve kurumlar insanların ihtiyacı olan tavuk ve yumurta ürünlerini karşılamaktadır.

 

Tavuk Çiftlikleri

Firmamız doğal yollardan tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen kişi ve kurumlar için tavuk çiftliği ve kümes kurulumları gerçekleştirmektedir. Ayrıca satılık tavuk hizmeti ile de faaliyet göstermekte olan firmamız; tavukçuluk sektöründe ihtiyaç duyulan tavuk cinslerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Tavuk Satışı

Söz konusu satılık tavuk hizmetimiz sayesinde tavuk yetiştiricilerine lohman cinsi tavuk satışı gerçekleştiren firmamız besleyici ve sağlıklı yumurtaların elde edilmesine katkı sağlamaktadır. Piyasadaki diğer satılık tavuk çeşitlerine kıyas daha kaliteli ve genetiği ile oynanmamış tavuk satışı gerçekleştiren firmamız; bu özelliği ile ülke çapında tavukçuluk alanında lider konumda yer almaktadır.Söz konusu satılık tavuk hizmetimiz kapsamında ihtiyaç duyulan diğer tavuk cinslerinin de satışı firmamızca gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız anahtar teslim projeleri ile hayalinizdeki tavuk çiftliğine kavuşmanız için kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bu sitenin tüm hakları Koçoğlu Tavukçuluk & Kümes Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti' ye aittir. © 2019