slider
Anahtar Teslim Kümes Kurulumlarımız Devam Ediyor

0554 950 94 30 - 0542 239 19 88

slider
Lohman ve Ataks Yarka Satışlarımız Devam Ediyor

0 532 322 46 33 - 0532 327 83 90 - 0532 467 49 60 - 0533 312 29 04

slider
Lohman ve Ataks Yarka Satışlarımız Devam Ediyor

0 532 322 46 33 - 0532 327 83 90 - 0532 467 49 60 - 0533 312 29 04

slider
Anahtar Teslim Kümes Kurulumlarımız Devam Ediyor

0554 950 94 30 - 0542 239 19 88

slider
Anahtar Teslim Kümes Kurulumlarımız Devam Ediyor

0554 950 94 30 - 0542 239 19 88

 

Organik Yumurta Tavuğu

ligorin-tavuguYumurta tavuğundan beklenen en az yem ile en yüksek verimi vermesidir. Dolayısıyla bu anlamda liderliği hiçbir tavuk markasına bırakmayan Dekalb, oldukça bilinen bir logirin cinsi bir tavuk markası haline gelmiştir. Hem Avrupa’da hem de Amerika’da oldukça tutulan bir marka olan ve ticari marka haline gelmiş olan Dekalb cinsi tavuklar hem salma hem de kafes tavukçuluğunda oldukça tutulan yumurta tavuklarıdır.

Organik yumurta tavuğu konusunda yatırım yapmak isteyen firmaların çoğu Dekalb cinsi tavukları seçmektedir. Bu cins tavukların hem kırmızı, hem beyaz hem de siyah cinsleri bulunmaktadır. Genellikle pek çok tavuk firması kafes hayvancılığını bırakmaya başlamıştır. Bunun nedeni tavukların bir kafes içinde tutulmasının onlara eziyet edilmesi düşüncesidir. Dolayısıyla salma tavukçuluk oldukça riskli olduğu halde birçok tavukçu bu yöntemle yumurta elde etmektedir.

Tavuk satın alırken işletmelerin dikkat etmesi gereken hususlardan biri aşılı tavuk almaktır. Alacağınız tavuk adedi ne olursa olsun aşılı tavuk almanız tavuğunuzun hastalıklardan uzak olmasını sağlayacaktır. Newcastle ve Gumbro hastalıkları tavuk cinsleri arasında oldukça yaygındır ve bu hastalıklarla karşılaşmak oldukça büyük risk olacaktır. Bu nedenle baştan tedbirli olmalı ve aşı belgesi olan tavukları satın almalısınız.

Dekalb Logirin cinsi tavukların 17 ülkede yaygın olması bu cinsi diğer cinslerden daha popüler hale getirmiştir. Özellikle salma tavukçulukta bu tavuklardan oldukça lezzetli ve sağlıklı organik yumurtalar elde edilmektedir.

71 Responses to Organik Yumurta Tavuğu
 1. Suat AL diyor ki:

  Merhabalar,
  Izmiir Menderes yakınlarında aldığım arazide salma olarak tavuk yetiştirmek istiyorum. Düşündüğüm çok büyük çapta bir iş değil, en fazla 200-250 adede ulaşacak bir kapasite. Dekalb Ligorin ve australorp cinsleri ilgimi çekiyor. Şu anda yerimi hazırlıyorum. Sizin yerinizi ziyaret ederek görmek isterim ve uygunsa da satın almak isterim.
  Biraz bilgi verirseniz memnun olurum.
  Suat AL

 2. admin diyor ki:

  Suat Bey, sitemizin sağ üst köşesinde bulunan iletişim kısmındaki telefon numarasından arayarak bilgi alıp, çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz.

 3. soylu diyor ki:

  resimlerde görünen acaba sizin organik yumurtacı tavuklarınız mıdır?

 4. ÜZEYİR KOÇ diyor ki:

  merhaba ben ve arkadaşım köy yumurtası yetiştiriciliği yapmak istiyoruz 35000m2 arsamız var şimdilik koyun yetiştiriyoruz ama ikimizde serbest meslekle uğraştımız için köyde akrabamız ve köyde kalan kişiye 200 koyun aldık ve bakması karşılığı 30 koyunu ona verdik köy yumurtasın yetiştirmek istiyoruz 3000 m2 alanda 500m2 kapalı çit le çevrili bir yer yetermi birde hangi cins tavuk ala biliriz sertifikali iyi çalışmalar

  • admin diyor ki:

   Merhabalar Üzeri bey, iletişim numaramız olan 0532 322 46 33 nolu telefonu ararsanız size daha net yardımcı olabiliriz.

 5. turan özdoğan diyor ki:

  30 dk tarlam var bunun içinde 5 yaşında kaysı ağacım var ve bun içine bir tavuk kümesi yaparak organi yumurtacılık tarla 400*75

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Turan bey,

   Ne kadar tavukla başlamak istediğinizi belirtirseniz size yardımcı olayım.

 6. adnan kalioğlu diyor ki:

  SN.SİTE YÖNETİCİSİ YUMURTLAMA SÜRESİ ACISINDAN UZUN ÖMÜRLÜ TAVUK IRKI HANGİSİDİR.KAÇ YIL YAŞARLAR.

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Adnan bey, Ticari, salma ve hobi tavukçuluğuna göre süre değişmektedir. Minimum 1,5 yıldır.

 7. Musa diyor ki:

  10 tane logirin almak istesem yumurta veya yavru ya da tavuk.. maaliyeti ne kadar olur sipariş verebilir miyiz.. mail atarsanız sevinirim..

 8. SEDAT BAŞAR diyor ki:

  Merhabalar.Sizlerden 2 isteğim var.Adet olarak alınacak tavuk sayısını aşağılara düşürmeniz.Birde lütfen güzergahtan geçer araçlarınızdan vermiş olduğumuz tavukları alma konusunda yardımcı olurmusunuz?Bizler bu işi çok ciddi düşünen ama hem çok fazla bilgisi olmayan vede maddi durumu çok iyi olmayan kişileriz.Bu konularda yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler…

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Sedat bey, dağıtım fizibilitesi buna göre hazırlandığı için bir oynama yapamıyoruz. Bizzat çiftliğimizde gelip istediğiniz rakamı alabilirsiniz.

 9. GÖKHAN YILDIRIM diyor ki:

  Sn.Site yetkilisi,

  Organik zeytin bahçemiz arasında organik yumurta tavukçuluğu yapmak istiyoruz ancak bu konuda aşağıdaki soruların cevaplarına ihtiyaç duymaktayız, sizden aldığımız bilgiler uhdesinde doğal köy yumurtası mı yoksa sertifikalı organik üretim mi yapacağımıza karar vereceğiz, yanıtlarınız için şimdiden teşekkür eder bu vesileyle hayırlı işler dileriz.

  1)Organik tarım yönetmeliğine göre sertifikalı organik yumurta tavukçuluğunda 16 haftalık yarkalar kullanılabilir mi? daha erken dönem örneğin 6 haftalık satışınız var mıdır?

  2)Piyasada bildiğimiz kadarıyla çuvallarda hazır halde organik yumurta yemi bulunmuyor, yumurta yemi içerisinde bulunan girdileri ve oranlarını sıralamanız mümkün müdür , bu hammaddelerin organik sertifikalı olarak teminini araştırmak açısından .

  3)Organik yumurtanın market raflarında satışında çiftlik numarasının yumurta üzerine kodlanması zaruri midir? butik organik üretim düzeyinde kodlama makinesi temin edebileceğimiz firmalar hangileridir,

  4)Lohman cinsi tavuklar için yazın Adana sıcağında Zeytin ağaçlarının gölgeleri yeterli olur mu? sıcağa ve yüksek neme dayanıklı bir cins midir?

  5)yumurta verimi Lohman için kaçıncı yıl sonunda biter , kesime ne zaman alınmalıdır?

  6)kümesi kurmayı düşündüğümüz arazimizde yılan ve gelincik türü hayvan popülasyonu yüksektir , bunlar için tavsiye edebileceğiniz önlemler varmıdır?

  7)folluk ve tünekler maksimum randıman almak için nasıl olmalıdır (hangi materyalden , ölçüleri v.s )? örneğin 1000 tavuk için kaç adet folluk olmalı kümeste,

  8)kümesteki aydınlatma ışığı nasıl olmalı , beyaz tasarruflu ampül kullanımı uygun olur mu hayvanlar açısından ?

  9)Tavukları sizden aldıktan sonra kesime kadar başka aşı masrafları olacak mı ? ne kadar süre aralıklarla veteriner kontrolü gerekmektedir kümes için ,

  Saygılarımızla

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Gökhan bey, sorularınızı sırayla cevaplıyorum.

   1- Sertifikayı alacağınız yere göre bu durum değişiyor. Sertifikası olupta 16 haftalık yarka alan birçok müşterimiz var. Kesin ve katı bir kural değil, esneklik gösteriyorlar.

   2- Şanlıurfa ve Gaziantepte organik yem mevcuttur. Kilosu 2 tl. İçinde kemik unu ve mermer tozu hariç tüm tahıl grubu vardır. Yem rasyonu her firmaya özeldir. Organikte olanları da vereceklerini sanmıyorum.

   3- Kümes numarasını çiftliğinize alıyorsunuz. Barkod sistemi ile verdiğiniz marketlerde ambalajın barkodu olması lazım. Yumurta için üstüne tarih vs daha önce görmedim. Organik için bir uygulama olmaması lazım. Bu konuda tamda emin değilim. Siz kendiniz de bu konuyu araştırınız.

   4- Yeterli olur. Türkiyenin tüm bölgelerine uyum sağlamaktadır. Herhangi bir problem şuana kadar görülmedi.

   5- Salma tavukçulukta 26 saatte bir yumurta alırsınız, buna göre de 3 yıl yumurta ömrü vardır.

   6- Çit yüksekliğiniz 1,5 m olmalıdır, zemine beton döktürebilirsiniz. Ayrıyetten çiftliğinizin belirli noktalarına köpek koyarak bu sorunu giderebilirsiniz.

   7- Tavuğun 10/1’i kadar folluk miktarı olmalıdır. 1.000 hayvan için 90-100 kadar folluk koymalısınız. Tüneklik için demir profil,tahta vs uygundur. 45 derece açı ile eğilimli yapmalısınız.

   8- Beyaz tasarruflı ampül idealdir.

   9- 16.hafta ile 18.hafta arası 4lü karma aşısı dediğimiz aşıyı yaptırıyorsunuz. Bu aşıyı sizin kümesinizde yapılması gerekiyor. Bizim kümeslerimizden tavuklar çıktığında sizin kümeslerinize alışması ve bağışıklık göstermesi için bu aşıyı yaptırmanızı öneriyoruz.

   Saygılarımızla.

   • GÖKHAN YILDIRIM diyor ki:

    Burak Bey merhaba ,

    Detaylı cevaplarınız için teşekkür ederim , organik yumurta yemi ile ilgili olarak sizden Şanlıurfa ve G.Antepteki tedarikçi firmaların isimlerini alabilirmiyim ,

    iyi çalışmalar

 10. yavuz Hüseyin CEYLAN diyor ki:

  hayırlı günler dekalp cinsi tavuklar 16 haftalık fiyatlarınız ne kadar öğrenebilirmiyim. iyi çalışmalar

 11. erhan diyor ki:

  organık yumurta uretmek ıstıyorum 80m2 bahcemde kactane tavuk besleyebılırım..

 12. veysel diyor ki:

  Diyelim ki kandira kefken kocaelide bu isi yapmak istiyoruz 500 tavugun nakliye ucreti ne olur?
  Birde tavuklar hergun yumurta veriyor mu ?

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Veysel bey, tavuğun adet fiyatı 13 tl + nakliyedir. Nakliye bedeli bölgenizdeki müşterilere göre değişmektedir. Nakliye bedelinden kar gütmeksizin firmanın belirlediği ücret müşterilere bölüştürülüyor.

 13. veysel diyor ki:

  Birde 5 donum arazide kac tavuk yetistirebilirim

 14. mustafa bektaş diyor ki:

  merhaba,
  300 adet lohman brown cinsi tavuğum var günlük 250 civarı yumurta alıyoru.Bunların şarküterilere satışını yapmak istiyorum.Satış yapabilmem için neler gereklidir.Yardımlarınızı rica ederim.
  iyi çalışmalar

 15. HAYATİ diyor ki:

  Merhabalar Burak Bey, kümes planlarının detaylarını atabilir misiniz. Bu kümesleri yapan birileri var mı? Bir de Dekalp cinsini önerir misiniz?

 16. mehmet diyor ki:

  Hayırlı işler meraba
  Ben 100 tavuk 10 horoz alacam maliyeti kaç olur

 17. ÖKKEŞ KALA diyor ki:

  çiftlik kurmuş oldugumuz yerde elektrik olması şart mı biraz kırsal bölge bir arazim var

 18. Serkan Çevik diyor ki:

  Selamlar;Bir tavuk için ortalama günlük yem ve elektrik yada gerekli olan diğer şeylerin maliyeti nedir bu yönde elinizde herhangi bir veri varmı acaba

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Serkan bey, yeşillik hariç 100-110 gram yem yemektedir. Elektrik tüketimi kullanımıza göre değişmektedir. Ev elektriğinden daha az ödersiniz. 70-100 tl arası.

 19. kerimray diyor ki:

  Merhaba kumesle ilgili daha fazla bilgi verirseniz sevinirim iyi calismalar not isitmayla ilgili

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Kerim bey, sitemizdeki yorumlarda gerekli bilgiler mevcuttur. Kümes içi ısı derecesi 18 – 28 derece olmalıdır.

 20. YALÇIN KILINÇ diyor ki:

  Burak Bey,

  Yem olayını kendimiz buğday arpa mısır ekip karışık olarak verirsek + her gün bahçeye salınacak yeterli olunur mu ?

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Yalçın bey, kümesin içinde yumurta yemi vermenizi tavsiye ediyorum. Buğday,mısır,arpa bunlar yumurta yeminin içinde tahıl grubu olarak zaten mevcut. Tam performans istiyorsanız yumurta yemi verin. Kesinlikle doğallığı bozmaz. Siz tavuklarınızı özgür ortama çıkartın gerisini onlara bırakın, lezzet farkını hissedeceksiniz.

 21. mehmet diyor ki:

  Burak bey mardinde şubeniz varmı

 22. ALİ diyor ki:

  burak bey ben tavukculuga 500 tane ıle baslamak ıstıyom bakımları agır olur mu mesala aşiları nasıl olur 4lu aşi nasıl yapılır 5000 uzerı oldumu kafese mı donmek gerek detaylı bılgı ıstıyom saygılar

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Ali bey, 500 – 1000 adet ile başlayıp tavuğu tanıdıktan sonra arttırım yapabilirsiniz. Kafese dönmenizi gerektirecek birşey yoktur. 5.000 tavukla salma tavukçuluk yapılabilmektedir.

 23. süleyman akdiş diyor ki:

  Merhaba mersinde şubeniz var mı ve ilk başlamada maliyet ne kadar olur

 24. kadir diyor ki:

  sayın burak kocoğlu merheba tüm yazınızı okudum fakat şunu merak ettim tavuk verimden düşünce kesim için geri alıyormusunuz ve tavukların hastalığa yada ölümüne sebeb olacak vakalarda garanti veriliyormu teşekkürler

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Kadir bey, aşılarının yapıldığına veteriner imza ve kaşeli aşı kartları müşterilerimize verilmektedir. Toplu ölüm olduğunu varsayarsak otopsi yaptırılır, sorun bizdeyse elinizdeki evraklarla hak talep edebilirsiniz. Şu ana kadar böyle bir problememiz olmadı. Kesim için biz geri almıyoruz.

 25. edip diyor ki:

  merhabalar burak bey,

  ben organik sertifikalı yumurta üretimi yapmak istiyorum. anaç tedariği konusunda sizin ciddi bir firma olduğunuzu öğrendim. sertifikalı organik yumurta üretimi için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. bu konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz? birde en kısa zamanda sizden az miktarda tavuk alarak hayvanların yetişme koşullarını öğrenmek istiyorum. çiftliğinizi ziyaret etmek isterim. en az ne kadar alabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.
  iyi çalışmalar diliyorum…

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Edip bey, sitemizi inceledikten sonra organik üretim yapmanız için sertifikasyon kuruluşlarından organik yumurta üretim sertifikası almanız gerekiyor. Belirli prosedürleri yerine getirdikten sonra satışını yapabilirsiniz.

 26. edip diyor ki:

  BURAK BEY,

  ÖNCELİKLE İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. ENAZ NE KADAR TAVUK ALABİLİRİM? ÇİFTLİĞİNİZDE GÖRME ŞANSIMIZ OLUR MU? ORGANİK ÜRETİM İLE İLGİLİ SİZ DAHA DETAYLI BİLGİYE SAHİPSİNİZ. BEN SİZİ ZİYARETE GELSEM BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ? SON OLARAKTA BEN 50 ADET ALMAK İSTİYORUM. BUNUN İÇİN SİZE SİPARİŞ VERMEM GEREKİYOR MU? YADA GELİP DİREKT ALABİLİR MİYİM.

  İYİ ÇALIŞMALAR..

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Edip bey, 500 tavuk alabiliyorsunuz, ne zaman isterseniz gelip görebilirsiniz. Gelmeden önce aramanız yeterlidir. 50 adet veremiyoruz.

 27. hakan tahtalı diyor ki:

  organik yumurta yetiştiriciliginde teşvik varnı 26 saatte yumurta verimi demişşiniz kümes aydınlatması yapılmalımı tavuk adet fiyatı nedir manisa turgutlu bu iş için iklim uygunmu kapalı alan 1 tavuk için ne kadar olmalı 11000 metrekareye kaç tavuk kaç mtrkre kapalı alan gerekir

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Hakan bey, malasef devlet teşvik vermiyor. Kendi öz sermayeniz ile yapmanız gerekiyor. Manisa ve çevresinde birçok müşterimiz mevcuttur. 1 m2 kapalı alana 6-8 tavuk düşecek şekilde hesaplama yapabilirsiniz. 3.000 tavuk yapabilirsiniz. 420-450 m2 kapalı alan, gerisi açık arazi olacak şekilde yapabilirsiniz.

 28. levent diyor ki:

  merhaba BurakBey,
  Öğrenmek istediğim salma tavukçukuda yumurta yemine sürekli vurgu yapılıyor ancak yem fiyatları bayağı maliyet oluşturuyor tabiki ticari anlamda bu şart birde başka yönden değerlendirmek gerekirse bu yemi verdiğimizde 3000 tavukta 2400-2500 yumurta ortalaması veriliyor,sadece doğal yemlar verdiğimizde buğday,arpa,mısır vs karışımı gibi yumurta sayılarıımız yaklaşık nasıl olur….

  saygılarımla

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Levent bey, tavuğu yumurta yemi yumurtlatır, yumurtayı doğal ve lezzetli yapacak olan bakıcısıdır. Yayıldıkları kısıma ne kadar çok yeşillik bulundurursanız o kadar çok lezzetli olur.

 29. ahmet enes diyor ki:

  merhaba
  aydın/nazillide 3 dönüm çitle kapalı arazim var 500 adet tavukla başlamak istiyorum bunun için resmi işlemler nasıldır ve betonerme bina şart mı çatı yapıp yanlarını sağlam çitle çevirsem falan. yani ucuza kaçsam ruhsat alabilir miyim

 30. kübra diyor ki:

  merhaba organik yumurta üretmek için sertifika temini var mı ve tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı yumurta üretimi yapmak için gerekli şartlar nelerdir bu konu hakkında bilginiz var mı şuan 100 e yakın köy tavuğumuz var irili ufaklı bulunduğu alanı büyütüp yumurta tavuğu temin etmek istiyorum sizden yalnızca onaylı yumurta üretimi yapıp pazarı ağı sistemleştirmek istiyorum. Ben çalışıyorum köyde babama emanet edip 🙂 araştırma aşamasındayım bu konular hakkında mail atabilirseniz çok sevinirim. Tavukların fiyatı hakkında da bilgi alabilirsem çok memnun olurum adanadan yazıyorum hoşçakalın şimdiden teşekkür ederim.

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Kübra hanım, yazmış olduğunuz sertifika ve izin için ilçe tarıma başvurmanız gerekiyor. Bunun içinde kayda değmesi için 2.000 ve üstü yapmalısınız.

 31. Hayati Tayfer diyor ki:

  merhaba ben yozgattan hayati. organik tavuk yumurtası yetiştirmek stiyoruz pazar durumu nasıl.başlangıç oalrakta 1000 tavukla başlamak istiyorum .yardımcı olursanız sevinirim .teşekrederm

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Hayati bey, pazar konusu tamamen sizi ilgilendirmektedir. Bölgenizde ön araştırma yaptıktan sonra bizi arayabilirsiniz.

 32. erkan diyor ki:

  selamun aleykum ben kocaelide oturuyorum ve bu işi yapmayı düşünüyorum hangi tavuk daha iyi bir arkadaşim atak-s önerdi köy tavuğu yumurtasına onun yumurtası benziyor dedi sizden bilgi alabilirmiyim birde diyelim birde atak-s fiyatları kdv dahil ne kadar.

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Erkan bey, 0532 322 46 33 – 0532 327 83 90 nolu telefonları arayıp bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 33. hüseyin diyor ki:

  selam 500 adet yumurtlamaya hazır yarka almak istiyorum fiyat ne plur

  • KOÇOĞLU TAVUKÇULUK diyor ki:

   Merhabalar Hüseyin bey,
   16 haftalık yumurtlamaya hazır yarkalarımız. Nakliye dahil 16 tl’dir.

 34. Emre özel diyor ki:

  En az 500 adet sipariş çok fazla 50-100 e düşürmeniz hem bizim için hemde sizin için faydalıdır.Öncelikle 50-100 tane alıp yetiştirmek istiyorum.eğer güzel kazancı olursa sayıyı kat kat artırmak istiyorum.Şunu merak ediyorum tavuklar horoz olmadan yumurtlar mı veya yumurta sayısı düşer mi ?horoz bulundurmamız gerekirse kaç tavuğa kaç adet horoz bulundurmak gerekli?birde siz horoz yatak satışı yapıyor musunuz ve fiyatlar ne kadar? Cvevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

  • USD TAVUKÇULUK diyor ki:

   Merhabalar Emre bey, 50-100 tavuk adrese teslim gönderemiyoruz. Ancak siz gelip çiftliğimizden alabilirsiniz. Tavuklar horoz olmadanda yumurtlarlar. Horoz bulunması yumurta sayısını düşürebilir ayrıca yem tüketimi fazladır o nedenle horoz bulundurmanızı tavsiye etmiyoruz ancak koymak isterseniz 10 tavuğa 1 horoz düşecek şekilde koyabilirsiniz. Horoz satışımız yoktur. Tavuklarımız 16 tl’dir. Adrese teslim 18 tl’dir.

 35. vahdeddin kızılkaya diyor ki:

  selam bana 200 adet lohman brown yarka lazım naklıye sıkıntı olurmu sivasa 500 adetten az naklıyemız yok dıye belırtmıssınız naklıye ucretı ıle ne kadar olur ıkıncısı karma asısını sız mı yapacaksınız yoksa teslım ettıgnız musterılermı kanat altı dıye bellırtmıssız tam acıklık getırebılırmısınız sevınırım cvbnızı beklıyorum ıyı aksamlar

  • KOÇOĞLU TAVUKÇULUK diyor ki:

   Merhabalar Vahdeddin bey, Son aşı müşterilerimize aittir. Alacağınız tavuklar yer değişimine gireceği için strese girecektir. Bu stresi ortadan kaldırmak ve daha sağlıklı olması için vurmanızı tavsiye ediyoruz. İsterseniz ücretini ödeyip yükleme sırasında biz yaptırabiliriz. Siz başında durup takip edebilirsiniz.

 36. gülay gedik diyor ki:

  ustadım iyi günler biz organik yumurta işine başlamak istiyoruz enaz kac adet almalıyız 1500 diye dusundük ama sizden gelecek yoruma gore adet artırılabilir bu tavugu sizden ne kadaraa alabiliriz kac gunde teslim edersiniz ve biz bu tavuklardan sizden teslim aldıktan sonra kac gun içerisinde yumurta alımına baslarız,tesekkur ederiz

  • KOÇOĞLU TAVUKÇULUK diyor ki:

   Merhabalar Gülay hanım, adet fiyatımız 16 TL’dir. Bizden teslim aldıktan sonra 15-20 gün içerisinde yumurtaya geçerler.

 37. Mehmet diyor ki:

  Hocam ben şanlıurfada bu işi yapmayı düşünüyorum 2000 tavukla bu işi yapmaktan korkuyorum ya tutmazsa dye

  • Burak Koçoğlu diyor ki:

   Merhabalar Mehmet bey, öncelikle kendinize özgüveniniz olması gerekiyor, bununla birlikte kendiniz bölgenizde bir yumurta tüketimi gözlemleyebilirsiniz.

 38. Altuğ Altınok diyor ki:

  Merhabalar Yumurta tavuklarının verim süresi bitip yeni sürü ile değiştirdiğimizde eski sürüyü verebileceğimiz kesim haneler veya satın alabilecek yerler var mı?

  Kolay Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir